15 września
15 września zamelduj się w Hotelu Transylwania w Katowicach!

W całej Polsce rusza cykl spotkań z Drakulą i jego przyjaciółmi. Bohaterowie przerażająco śmiesznej animacji opanują Katowice 15 września z okazji zbliżającej się premiery „Hotelu Transylwania 3”. W Centrum Handlowym 3 Stawy specjalny piętrowy autobus zabierze dzieci w podróż pełną wielu atrakcji, uśmiechu i przygód. Będzie też statek, plaża i konkurs, w którym do wygrania będą słoneczne wakacje o wartości 5 000 zł!

Upiorrrrnie ciekawa i fascynująca podróż w głąb mrocznego i zabawnego świata

To jeden z największych animowanych hitów ostatnich lat. Premiera komedii „Hotel Transylwania 3” odbędzie się 12 października 2018 roku. Dla wszystkich fanów zabawnych wampirów mamy dobrą wiadomość – już 15 września przyjadą do Katowic!

Impreza w 3 Stawach to część ogólnopolskiej trasy, dzięki której będzie można spotkać się z ulubionymi bohaterami, przeżyć wspaniałą, magiczną przygodę i uwiecznić ją na zdjęciach. Gwarantowana świetna zabawa i mnóstwo ciekawych atrakcji.

W programie organizatorzy przygotowali między innymi:

  • Wielką podróż, podczas której zabierzemy dzieci do biura podróży, gdzie otrzymają paszport, który umożliwi im zbieranie specjalnych pieczątek. Następnie, w Gabinecie Transformacji dzieci spotkają się z Frankensteinem, który pomoże im przejść upiorną metamorfozę, po której zapraszamy do fotobudki, gdzie zrobimy im zdjęcia w kolorowej charakteryzacji. Stamtąd udamy się na przejażdżkę kolorowym piętrowym autobusem z Mavis. Pierwszym przystankiem będzie pokład statku, gdzie czeka sam Dracula! A to nie koniec podróży – wprost ze statku dzieci udają się… na plażę, gdzie spotkają się z Mumią Murray’em, obejrzą animowany film „Piesio”, zjedzą kolorową watę cukrową oraz wypiją pyszne i zdrowe drinki owocowe.
  • Super konkurs: na każdym przystanku podróży do paszportów wbijane są specjalne pieczątki, które umożliwiają dzieciom udział w konkursie plastycznym. Ich zadaniem jest wykonanie pocztówki z podróży, w której brały udział. Autorzy najpiękniejszej karty pocztowej otrzymają vouchery o wartości 5 000 zł na wakacje z biurem podróży Itaka!
  • Spotkania z bohaterami komedii: Draculą, Mavis, Frankensteinem i Mumią Murray’em – jedyna taka możliwość wspólnej zabawy, przybicia piątki oraz wspólnych zdjęć!
  • Konkursy z niezwykłymi gadżetami z filmu „Hotel Transylwania 3”
  • Super gra w Potwornego Twistera
  • Pełen kolorowych piłek Hotel Transylwania, a dla najmłodszych stanowisko plastyczne

Animacja, która podbiła serca polskich widzów

To już 3 cześć przygód wampirów i ich przyjaciół w animacji „Hotel Transylwania”. W ciągu kilku lat zabawne, a czasem niezdarne stwory podbiły serca najmłodszych widzów. Druga część animowanej komedii przyciągnęła prawie 1 200 000 widzów, a zwiastun kolejnej części zanotował już 5 000 000 wyświetleń na YouTube. Trzecia część przebojowej serii komediowej „Hotel Transylwania” zabierze nas wprost na… upiornie zabawne wakacje. Czeka nas opalanie pod światłem Księżyca, plażowanie, wakacyjny luz i relaks. Do czasu! Do czasu aż hrabia Dracula poznaje Erikę, kapitan promu, na którym spędzają wakacje Dracula, Mavis, Johnny, ich syn Denis, Frankenstein i reszta potwornej paczki. Na miłość nie ma lekarstwa, ale kłopoty zaczynają się, gdy poznajemy prawdziwe oblicze Eriki…

 

transylwania3stawy_10092018_mini2