02-17
marca
2 500 nagród w wiosennej loterii w 3 Stawach!

W tym roku wiosna w Katowicach pojawi się już na początku marca. Jakie są jej zwiastuny? To łąka pełna kwiatów i… prawie 2 500 nagród! Można ich wypatrywać w Centrum Handlowym 3 Stawy. Wszystko za sprawą loterii „Wiosna rozkwita nagrodami”, która startuje już w piątek 2 marca i potrwa do 17 marca. W puli nagród są m.in. rowery, kamery sportowe i zestawy piknikowe.

Codziennie do wygrania ponad 100 nagród!

Za oknem słychać już pierwsze zwiastuny wiosny, którym ton nadają miłosne śpiewy ptaków. Jednak mrozy póki co nie chcą dopuścić przyrody do prawdziwego rozkwitu. Jest jednak takie miejsce na mapie woj. śląskiego, w którym wiosna pojawi się szybciej. To Centrum Handlowe 3 Stawy, gdzie rusza wiosenna loteria, w której do wygrania będzie prawie 2 500 nagród. A nagrody przydadzą się kiedy wiosna zapanuje już na dobre w całym regionie, to m.in. rowery i gadżety dla fanów 2 kółek, kosze i torby piknikowe czy kamery sportowe.

Zerwij tulipana i zdobądź wiosenne nagrody

Nagrody ukryte są w kwiatkach na łące, która pojawi się w okolicach schodów ruchomych w CH 3 Stawy. By móc spróbować swoich sił wystarczy dokonać zakupów w jednym z punktów działających w galerii za min. 50 zł i przedstawić dowód zakupu obsłudze strefy. Po przekroczeniu granicy łąki Uczestnik loterii stanie przed szansą wyboru kwiatka, w którym wewnątrz ukryta została informacja o nagrodzie. Ilość szans/prób zależy od wysokości paragonu, przy czym każde 50 zł to jedna szansa. Uczestnik wybiera kwiatek, zrywa go, a następnie otwiera i odczytuje ukrytą w nim informację o nagrodzie.

3_stawy_wiosna_rozkwita_plakaty_B0_podglad