05-20
października
700 nagród o wartości 50 tys. zł do wygrania w loterii CH 3 Stawy!

Rzuć wyzwanie losowi! 5 października wystartuje „Loteria z kostką”, w której do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Wystarczy zrobić zakupy za min. 50 zł, odebrać kupon i sprawdzić, czy los uśmiechnął się właśnie do Ciebie. W akcji, która potrwa do 20 października do wygrania jest 700 kart podarunkowych o wartości 50, 100 i 150 złotych. Pula nagród to ponad 50 tysięcy złotych!

Zaufaj swojemu szczęściu i zdobądź atrakcyjne nagrody! Już od 5 października w Centrum Handlowym 3 Klienci będą mogli wygrać wyjątkowe nagrody – karty podarunkowe, które można zrealizować na terenie galerii.

Niezwykła loteria z prostymi zasadami!

Zasady „Loterii z kostką” są bardzo proste. Aby wziąć w niej udział i powalczyć o wartościowe nagrody wystarczy w dniach od 5 do 20 października zrobić zakupy za minimum 50 złotych, odebrać specjalny kupon od sprzedawcy lub hostessy, zarejestrować go na stoisku akcji i sprawdzić na magicznej kostce, czy szczęście uśmiechnęło się właśnie do Ciebie.

Zakupy na minimum 50 zł dotyczą jednorazowego zakupu w placówkach handlowych biorących udział w loterii (z wyłączeniem Auchan) albo zakupu na maksymalnie dwóch dowodach zakupu z zastrzeżeniem, iż co najmniej 25 zł musi być wydane na zakupy w placówkach na terenie CH 3 stawy, natomiast pozostała kwota, tj. co najmniej 25 zł brutto w hipermarkecie Auchan.

Zapoznaj się z regulaminem “Loterii z kostką”.

 

loteria3satwy_1102018_mini