20-21
kwietnia
Atomówki pokażą moc w 3 Stawach!

Trzy najbardziej wybuchowe dziewczynki w historii powracają! Tym razem na straży miłości, przyjaźni i sprawiedliwości staną w Centrum Handlowym 3 Stawy. W dniach 20-21 kwietnia odbędzie się wymarzona impreza dla dzieci uwielbiających Atomówki z popularnego serialu animowanego. Na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji, w tym tor Townsville, fabryka koszulek, kącik plastyczny, gry multimedialne, mini kino i przede wszystkim spotkanie z Atomówkami!

Atomówki to jedne z najpopularniejszych animowanych bohaterek uwielbianych przez dzieci na całym świecie. Trzy dziewczynki obdarzone supermocą walczą z przestępczością i ratują ludzi przed katastrofami i kataklizmami w fikcyjnym mieście Townsville w USA.

Stęskniliście się za przygodami Bójki, Bajki i Brawurki? Z popularnymi Atomówkami będzie można spotkać się w weekend 20-21 kwietnia w godzinach od 12.00 do 20.00 w Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach, kiedy to dla najmłodszych, a także dla ich rodzin przygotowanych będzie mnóstwo atrakcji związanych z walecznymi bohaterkami. Wspaniała zabawa gwarantowana!

W programie:

  • Fabryka koszulek, które z pewnością zachwycą każdego młodego fana Atomówek
  • Mini kino – na dużym ekranie najmłodsi zobaczą, jak odważne Atomówki rozprawiają się z Mojo Jojo i innymi bandytami z Townsville oraz bronią miasto przed atakami potworów i kosmitów
  • Kącik plastyczny z kolorowankami XXL, w którym Maluchy będą mogły pokolorować Bajkę, Bójkę, Brawurkę oraz Mojo Jojo
  • Studio tatuażu i malowanie buziek prowadzone pod okiem animatorów i dające wiele radości dzieciom
  • Tor wyścigowy Townsville, który będzie można pokonać zdalnie sterowanymi samochodami
  • Rzutnia MOJO-JOJO gdzie dzieci będą mogły sprawdzić swoją celność
  • Ścianka foto wraz z maskotkami: Bajki, Bójki i Brawurki, na której każde dziecko będzie mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze swoimi ulubionymi postaciami z serialu
  • Gry multimedialne i 3D mania dla najmłodszych lubiących kreatywne i rozwijające zajęcia. Za pomocą długopisów 3D każdy będzie mógł stworzyć własną figurkę w kształcie Atomówek.

3_stawy_atomowki_plakat_B0_podglad