Blog / Wpis
Czysty dom na lato
14 czerwca 2019

Zmiana garderoby na letnią często wiąże się z nową organizacją szafy i porządkami. Podpowiadamy jak sprawić, aby te czynności stały się przyjemnością, a Twój dom zmienił się w prawdziwą letnią oazę spokoju.

Mango

 • Szczotka elektryczna Rovus Swivel Sweeper
  – Niezrównana moc zbierania kurzu i brudu.
  – 4 szczotki obracające się o 360˚
  – Łatwe sprzątanie wokół mebli
  – Mocny akumulator 7,2 V działający do 45 minut na jednym ładowaniu
  – Lekka, bezprzewodowa, łatwa do przenoszenia
  – Bezworkowa z łatwo opróżnianym pojemnikiem na kurz

Cena regularna 169,99 zł

 • Odkurzacz 3w1 Victor Vac Rovus
  Victor Vac to wielozadaniowy odkurzacz, który łączy w sobie aż 3 funkcje: odkurzania na sucho, na mokro oraz dmuchawy (inflator). Dzięki temu, bez trudu uporasz się z każdym bałaganem i nawet najbardziej uporczywymi zabrudzeniami. Połączenie filtracji przy użyciu wody i filtru HEPA pozwala skutecznie pozbyć się z przestrzeni mieszkalnej wszelkich alergenów i stworzyć zdrowe, bezpieczne środowisko do życia dla całej rodziny. Dzięki silnikowi o mocy 1200W, przezroczystemu zbiornikowi na wodę o pojemności 15L i wielu dodatkowym akcesoriom, urządzenie sprawdzi się przy niemal wszystkich pracach zarówno wewnątrz domu, jak i w garażu czy ogrodzie.

Cena regularna 399,99 zł

Jysk

SUNBAKED nawiązuje do bardziej egzotycznych miejsc. Inspirowany widokiem suchej pustyni, niezabudowanymi pejzażami i promieniami ciepłego słońca. Ten trend wprowadza nas w nastrój odpoczynku i refleksji oraz rozmyślania o nowych możliwościach. Opierając się na inspirującej bazie kolorów i miłych w dotyku materiałach, HARMONY skupia się na tym, co jest wszystkim dobrze znane, a jednocześnie prezentuje nowe, zaskakujące zestawienia materiałów. NORDIC LIGHT. Przenosi nas na łono natury i zabiera nad morze w poszukiwaniu skandynawskiej definicji radości. Cisza natury i spokój morza przynoszą wewnętrze ukojenie, które staramy się przenieść do wnętrz.

 • Kosz KRIS Ś28xW28cm tr.morska uchwyt
  Cena: 64,95 zł
 • Szklana doniczka REIDAR Ś15xW21cm
  Cena: 59,95 zł
 • Kosz RAYMOND Ś33xW11cm bambus
  Cena: 24,95 zł


Najpopularniejsze