Blog / Wpis
Dzieje się w 3 Stawach
5 września 2018

3 Stawy partnerem Katowice Business Run!

Za nami kolejna katowicka edycja Poland Business Run! To jedna z największych imprez charytatywnych w Polsce, której celem jest pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu. W tym roku nasze Centrum Handlowe zostało jednym z partnerów biegu.

W niedzielę 2 września 2018 roku już po raz siódmy wystartowała charytatywna sztafeta Poland Business Run. Bieg odbył się w 8 polskich miastach: Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku i Lublinie. Ubiegłoroczna edycja była rekordowa – zarówno pod kątem frekwencji – wystartowało 20 000 biegaczy – jak i zebranych środków – ponad 1,6 mln złotych. W tym roku udało się ustanowić kolejny rekord! 22 475 osób – tylu zawodników połączonych w 5-osobowe drużyny wzięło udział w 7. edycji Poland Business Run w 9 miastach. Łącznie udało się zebrać ponad milion siedemset siedemdziesiąt trzy tysiące złotych, które trafią do osób z niepełnosprawnością narządów ruchu.

Na starcie w Katowicach stanęło ok. 3000 biegaczy, którzy rywalizowali na liczącej 3,8 km trasie usytuowanej w Dolinie Trzech Stawów.

15 września zamelduj się w Hotelu Transylwania w Katowicach!

W całej Polsce rusza cykl spotkań z Drakulą i jego przyjaciółmi. Bohaterowie przerażająco śmiesznej animacji opanują Katowice 15 września z okazji zbliżającej się premiery „Hotelu Transylwania 3”. W Centrum Handlowym 3 Stawy specjalny piętrowy autobus zabierze dzieci w podróż pełną wielu atrakcji, uśmiechu i przygód. Będzie też statek, plaża i konkurs, w którym do wygrania będą słoneczne wakacje o wartości 5 000 zł!

Upiorrrrnie ciekawa i fascynująca podróż w głąb mrocznego i zabawnego świata

To jeden z największych animowanych hitów ostatnich lat. Premiera komedii „Hotel Transylwania 3” odbędzie się 12 października 2018 roku. Dla wszystkich fanów zabawnych wampirów mamy dobrą wiadomość – już 15 września przyjadą do Katowic!

Impreza w 3 Stawach to część ogólnopolskiej trasy, dzięki której będzie można spotkać się z ulubionymi bohaterami, przeżyć wspaniałą, magiczną przygodę i uwiecznić ją na zdjęciach. Gwarantowana świetna zabawa i mnóstwo ciekawych atrakcji.

W programie organizatorzy przygotowali między innymi:

  • Wielką podróż, podczas której zabierzemy dzieci do biura podróży, gdzie otrzymają paszport, który umożliwi im zbieranie specjalnych pieczątek. Następnie, w Gabinecie Transformacji dzieci spotkają się z Frankensteinem, który pomoże im przejść upiorną metamorfozę, po której zapraszamy do fotobudki, gdzie zrobimy im zdjęcia w kolorowej charakteryzacji. Stamtąd udamy się na przejażdżkę kolorowym piętrowym autobusem z Mavis. Pierwszym przystankiem będzie pokład statku, gdzie czeka sam Dracula! A to nie koniec podróży – wprost ze statku dzieci udają się… na plażę, gdzie spotkają się z Mumią Murray’em, obejrzą animowany film „Piesio”, zjedzą kolorową watę cukrową oraz wypiją pyszne i zdrowe drinki owocowe.
  • Super konkurs: na każdym przystanku podróży do paszportów wbijane są specjalne pieczątki, które umożliwiają dzieciom udział w konkursie plastycznym. Ich zadaniem jest wykonanie pocztówki z podróży, w której brały udział. Autorzy najpiękniejszej karty pocztowej otrzymają vouchery o wartości 5 000 zł na wakacje z biurem podróży Itaka!
  • Spotkania z bohaterami komedii: Draculą, Mavis, Frankensteinem i Mumią Murray’em – jedyna taka możliwość wspólnej zabawy, przybicia piątki oraz wspólnych zdjęć!
  • Konkursy z niezwykłymi gadżetami z filmu „Hotel Transylwania 3”
  • Super gra w Potwornego Twistera
  • Pełen kolorowych piłek Hotel Transylwania, a dla najmłodszych stanowisko plastyczne