Blog / Wpis
Dzieje się w 3 Stawach
11 grudnia 2018

Zdjęcie 1

Przed świętami fabryka prezentów działa nie tylko w odległej Laponii. W Katowicach konkurencję św. Mikołajowi przygotowało Centrum Handlowe 3 Stawy, które 14 grudnia uruchamia Manufakturę Pluszaków. I uwaga, rekrutuje załogę! W odróżnieniu jednak do zespołu św. Mikołaja, wcale nie trzeba być elfem! W CH 3 Stawy każdy klient będzie mógł do 16 grudnia przyjść i wykonać własnoręcznie swojego misia, a następnie obdarować nim wyjątkową dla siebie osobę.
Już od 14 grudnia w Centrum Handlowym 3 Stawy otworzy się magiczna Manufaktura Pluszaków. Będzie to miejsce, gdzie każdy klient centrum handlowego będzie mógł własnoręcznie wykonać pluszaka, a następnie podarować go jako świąteczny prezent. Ta niezwykła fabryka będzie wyróżniała się niepowtarzalną, misiową scenografią. Na jej terenie będzie można znaleźć 4 stanowiska zaaranżowane na mini szwalnie.
Maskotki od serca i z sercem
W pierwszej znajdzie się stoisko, gdzie każdy będzie mógł wybrać swój materiał, z którego wykona misia. W drugiej strefie będzie można nauczyć się samodzielnie szyć. W trzeciej – pluszaki nabiorą kształtów. Będzie to miejsce wypełniania maskotek. Ważnym elementem w będzie włożenie do środka misia serduszka i nadanie mu imienia. W ostatniej strefie będzie okazja do uwolnienia świątecznej kreatywności – to tutaj poprzez ozdobienie pluszaka nabierze on wyjątkowego wyglądu.
Wydarzenie potrwa do niedzieli 16 grudnia.

Zdjęcie 2

Świąteczny labirynt niespodzianek
Kto powiedział, że świętego Mikołaja nie można zobaczyć? W Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach można było poznać go osobiście! 8 grudnia powstał magiczny labirynt, w którym razem z elfami dzieci szukały nie tylko prezentów, ale też tajnej wiadomości do św. Mikołaja i… głodnego renifera.
Swoich sił w labiryncie mógł spróbować każdy, jednak aby spotkać się ze św. Mikołajem, trzeba było się odrobinę postarać. W labiryncie zostały ukryte 3 zadania, dzięki którym można było dotrzeć do najsłynniejszego człowieka z siwą brodą na świecie. Zadania nie były takie proste. Pośród zielonych krzewów tworzących korytarze trzeba było odnaleźć pokarm dla renifera, aby miał siłę pomagać Mikołajowi. Następnie należało odnaleźć zwierzaka i go nakarmić. Ostatnim zadaniem było odnalezienie tajnej wiadomości, którą trzeba będzie przekazać świętemu. W labiryncie pomagały elfy. Każdy kto odnalazł świętego Mikołaja, dostał świąteczny upominek i mógł zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Dla klientów centrum handlowego dostępna była fotobudka ze świątecznymi filtrami.