Blog / Wpis
DZIEJE SIĘ W 3 STAWACH
15 marca 2019

PTASZKOWE LOVE

16 lutego Centrum Handlowe 3 Stawy na jeden dzień zamieniło się w największy warsztat stolarski w Polsce. Tysiące mieszkańców regionu chwyciło za młotki, wkrętarki, wiertarki i gwoździe by zbudować kilkaset budek lęgowych dla ptaków i… pokazać swoją miłość do przyrody! Każdy, kto zbudował swoją budkę zabrał ją do domu, by powiesić ją w ogrodzie, działce, parku czy lesie.

Dzięki koalicji na rzecz przyrody, którą zorganizowało Centrum Handlowe 3 Stawy razem z Urzędem Miasta Katowice, Śląskim Ogrodem Zoologicznym, Śląskim Ogrodem Botanicznym w Radzionkowie, Ośrodkiem Terapii Stowarzyszenia na rzecz Niepełnosprawnych SPES, Leroy Merlin i ogromnym zaangażowaniu mieszkańców znów pomożemy małym miejskim ptakom wrócić do miast!

 

 

DZIEŃ KOBIET

Prawdziwy uśmiech jest najpiękniejszym prezentem dlatego z okazji Dnia Kobiet w naszym centrum handlowym oprócz kwiatów wręczaliśmy radość. Tysiące tulipanów sprawiły, że ten dzień był jeszcze piękniejszy. Kwiaty wręczaliśmy nie tylko Paniom, była to świetna okazja dla Panów aby podarować odrobinę radości ukochanej kobiecie.

 

ZNAJDŹ ZŁOTY WIESZAK I ODBIERZ KOC PIKNIKOWY!

Od 26 do 30 marca szukaj w naszym centrum handlowym specjalnie oznaczonych złotych wieszaków, które ukryte będą w sklepach CH 3 Stawy. Co zrobić żeby wygrać? Zrób zakupy za minimum 100 zł na maksymalnie dwóch paragonach (w tym jeden ze sklepu gdzie znalazłeś wieszak). Zgłoś się po nagrodę do punktu obsługi konkursu.  Każdy wieszak wygrywa. Szczegółowy regulamin będzie dostępny w punkcie obsługi akcji.

 Najpopularniejsze