Blog / Wpis
DZIEJE SIĘ W 3 STAWACH
14 czerwca 2019

Drzewo pełne pisanek i 2 400 nagród na Wielkanoc!

Kolorowe pisanki na drzewach? W Centrum Handlowym 3 Stawy to możliwe! „Wybierz pisankę, odbierz niespodziankę” to wielkanocna akcja, w której przez 4 dni, od 10 do 13 kwietnia, można było wygrać atrakcyjne nagrody. Każdego dnia było ich 600, a łącznie aż 2 400!
Kolorowo przyozdobione jajka wielkanocne były bohaterami konkursu, w którym udział mógł wziąć każdy, kto zrobił zakupy za 50 zł. Następnie potrzebny był dobry refleks i spostrzegawczość: zadaniem było bowiem znalezienie odpowiedniej pisanki i zerwanie jej z drzewa w ciągu 10 sekund.

 

Rozdaliśmy 400 cudownych flower boxów na Dzień Matki

Dzień Matki to niezwykłe święto. Z tej okazji Centrum Handlowe 3 Stawy przygotowało wyjątkową niespodziankę. W weekend 25 i 26 maja można było otrzymać prezent w sam raz dla naszych mam – piękny flower box, prawdziwy hit tej wiosny.
Flower boxy otrzymywali klienci, którzy zrobili zakupy na kwotę 150 zł. W punkcie obsługi akcji wystarczyło wybrać kształt i kolor flower boxa oraz rodzaj i kolor kwiatów, z których florystka przygotowywała na miejscu kompozycję specjalnie dla naszych mam!

 

To był bajowy Dzień Dziecka!

1 czerwca Centrum Handlowe 3 Stawy w Katowicach przygotowało wyjątkową niespodziankę. Tego dnia dzieci odwiedzając galerię wkraczały do magicznego świata Shimmer i Shine oraz technicznego świata Mega Maszyn. Na dzieci czekały liczne atrakcje, w tym konkursy, stanowiska kreatywne gdzie można było stworzyć bransoletki czy przenieść się w bajkowy świat czarów i niezwykłości.
Na fanów Blaza czekała strefa, gdzie dzieciaki wcielając się w mechaników mogli stworzyć swoje super auto, ale także poznać zasady bezpiecznej jazdy i przejechać się ogromnym przyjacielem AJ’a.

 Najpopularniejsze