Blog / Wpis
Relaks w ogrodzie
1 czerwca 2018

Wygodny leżak, parasol i sporo słońca to przepis na udane popołudnie w ogrodzie.  My dorzucilibyśmy do tego jeszcze kosz piknikowy, poduszki i ozdobne lampiony! Stwórz własne miejsce relaksu i ciesz się chwilą.  Bez względu na to czy odpoczywasz na działce, w parku czy na balkonie u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby chociaż na chwilę oderwać się od rzeczywistości.

 

DUKA

Summer 2018

Outdoor collection

Nowy katalog DUKA na sezon lato 2018 pełen jest pomysłów na to jak zaaranżować i udekorować miejsce na piknik czy wyjątkowe śniadanie na trawie. Inspiracje z natury, żywe kolory i oryginalne wzory – to cechy charakterystyczne nowości produktowych oraz stworzonych z ich udziałem aranżacji. Koncepty przeznaczone dla miłośników tradycyjnych jak i nowoczesnych rozwiązań oraz bardzo szeroki wybór dodatków pomogą w stworzeniu idealnego miejsca by cieszyć się Smakami Lata. Uwagę w sezonie lato 2018 zwracają przede wszystkim: ceramika EMMA – klasyczna kolekcja DUKA w nowym wydaniu: w kolorze jeansu oraz biała z niebieskim rantem; kosze piknikowe, z wyposażeniem i bez, w wersjach dla 2 i 4 osób – idealne na wyjście ze znajomymi do parku czy ogrodu; naczynia akrylowe FRIDA i plastikowe MALAGA, które idealnie sprawdzą się podczas spotkań pod chmurką. Całość uzupełniona bogatą kolekcją poduszek, serwetek i ręczników. Sezon piknikowy uważamy za otwarty!

Jysk

W szerokim asortymencie JYSK znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zorganizować wypoczynek w ogrodzie dla rodziny i przyjaciół. Wszystko, począwszy od zestawów wypoczynkowych i leżaków po parasole i doniczki, jest dostępne w naszych sklepach. Niezależnie od tego, czy chcesz zjeść posiłek w ogrodzie czy też odpocząć w hamaku, JYSK ma świetną ofertę artykułów ogrodowych w każdym przedziale cenowym.

 

 

 

 

Hamak BERGFINK 1 SZT. 99,-

 

Leżak UGILT  1 SZT. 449,-

 

Parasol AGGER Ś300 1 SZT. 229,-