Blog / Wpis
Szkolne must have!
13 sierpnia 2017

Powroty do szkoły bywają ciężkie, lecz przyjemne. Żeby Wam je ułatwić, już 25 sierpnia ruszamy z akcją ,,back to school”!  W naszym Centrum Handlowym powstanie szkolna klasa, gdzie będziemy rozdawali  rogi obfitości  –  czyli słodki symbol szkoły.

Więcej informacji o akcji znajdziecie tutaj: https://3stawy.pl/slodki-back-to-school-czyli-tyta-dla-smyka/ 

Specjalnie z okazji zbliżającego się, roku szkolnego przygotowaliśmy dla Was listę prawdziwych must have. Tych przedmiotów nie może u Was zabraknąć!

1.Plecak

To właśnie on stanowi, nieodłączny element wyprawki szkolnej.  Plecak musi być funkcjonalny i odpowiednio dopasowany do osoby, która będzie go nosić. Także przystosowany do wagi, jaka będzie go obciążać. Idealne plecaki i torby, znajdziecie w salonach Smyk, H&M, PROMOD i Benetton.

2. Zeszyty i przybory szkolne

Im mniejsze dziecko, tym więcej potrzebnych przyborów do szkoły. Takie akcesoria jak: cienkopisy, bloki rysunkowe, zeszyty, plastelina, bibuła, teczki etc. Znajdziecie je w hipermarkecie Auchan, Empiku, Salonie Książki czy Smyku.

3. Zestaw śniadaniowy

Lunchboxy to od dawna bardzo popularny gadżet, zresztą bardzo praktyczny. Pudełka śniadaniowe opanowały szkoły na dobre. Dzieci je uwielbiają! Dostępne w różnych kształtach, kolorach, z nadrukami bohaterów. Koniecznie zajrzycie do salonu Smyk, który posiada szeroką gamę zestawów śniadaniowych.

4. Worek szkolny (nie tylko na buty)

Podobnie jak pudełka śniadaniowe, występują w przeróżnych wersjach. Najbardziej uwielbiane są z postaciami z bajek, filmów czy z gwiazdami muzyki. Nadaję się do przechowywania różnych przedmiotów. W tym butów, ponieważ w wielu szkołach występuje obowiązek zmiany obuwia. Można go nosić w dłoni, na ramieniu, a także jako plecak. Idealne worki znajdują się w salonie Smyk a także hipermarkecie Auchan.

5. Buty sportowe

Odpowiednie buty sportowe na co dzień, czy na zajęcia WF to priorytet. Wybraliśmy nasze ulubione trzy modele z trzech różnych salonów. Wśród propozycji: H&M, Gino Rossi I Wojas. Zapraszamy także do sklepu GO Sport. Jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej wymajający, znajdą tutaj coś dla siebie!