01 października
Bohaterzy jesiennego hitu EMOTKI. FILM 1 października odwiedzą Katowice

To będzie hit jesieni. „Emotki.Film” czyli animowana komedia, w której główną rolę grają popularne znaki wyrażające emocje, do kin wchodzi 13 października. Jednak już 1 października Emotki odwiedzą Katowice, by spotkać się z fanami w Centrum Handlowym 3 Stawy. Konkursy, nagrody i mnóstwo zabawy to nie wszystko. Gościem specjalnym tego dnia będzie Angelika Mucha, bardziej znana jako Littlemooonster96, prawdziwa gwiazda mediów społecznościowych, której popularności mogą pozazdrościć… najbardziej znani polscy celebryci.

Dzień Pełen Emocji w CH 3 Stawy

Animowana komedia „Emotki. Film” wchodzi do kin 13 października. Akcja filmu dzieje się w naszych telefonach, gdzie bohaterów czeka seria przygód i dobrej zabawy. Nie zabraknie ich też w Centrum Handlowym 3 Stawy, gdzie w niedzielę 1 na dzieci czekają emocjonujące atrakcje.

Gościem specjalnym będzie Angelika Mucha, czyli słynna Littlemooonster96, gwiazda social mediów, blogerka modowa i life style’owa, youtuberka, jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych gwiazd mediów społecznościowych. Świadczą o tym niesamowite rzesze fanów: na YouTubie to 710 000 subskrybentów, na Facebooku 227,000 followersów, na Snapchacie 208,000, a na Instagramie ponad 1,000,000 subskrybentów.

Na wszystkich odwiedzających CH 3 Stawy 1 października czeka cała moc atrakcji i konkursów z nagrodami, wśród nich:

  • EMOTKOWE KOŁO EMOCJI – dzieci, kręcąc kołem, losują „emocję”, którą muszą odzwierciedlić. Wszystko to na wielkim ekranie obserwuje publiczność, wspólnie bawiąc się z dziećmi. NAGRODA: kolorowe emotkowe maski.
  • KOLOROWE TANECZNE MATY – zabawa oparta na rywalizacji, gdzie dwójka dzieci tańczy równocześnie na kolorowych matach. Dzieci muszą nadążyć za wyświetlającymi się polami i stanąć na nich w odpowiednim czasie. Na ekranie zliczane są punkty.
  • Co godzinę dzieci będą miały okazję spotkać się z CZWORGIEM GŁÓWNYCH BOHATERÓW FILMU (animatorzy w kostiumach), z którymi zrobią sobie wspólne zdjęcia.
  • EMOTKOWA FOTOBUDKA – to tu dzieci zrobią sobie kolorowe, szalone zdjęcia w wyjątkowych emotkowych stylizacjach: dzieci – wzorem emotek – robią zabawne miny.
  • WIELKA EMOTKOWA TABLICA – ZABAWA Z NAGRODAMI. Dzieci – w specjalnej aplikacji – losują pola, w które mają trafić piłeczkami na Wielkiej Emotkowej Tablicy. W nagrodę otrzymują naklejki z bohaterami filmu.
  • Dla najmłodszych przewidziana jest STREFA ZABAW PLASTYCZNYCH I EMOTKOWEJ CHARAKTERYZACJI. Jak zawsze, nie zabraknie konkursów z nagrodami na głównej scenie, zabaw i śmiechu!

3stawy-22092017