04-17
grudnia
Centrum Handlowe 3Stawy spełnia świąteczne marzenia

W dniach 4-17 grudnia Centrum Handlowe 3Stawy zaprasza do udziału w świątecznym konkursie. Klienci, którzy dokonają zakupów w centrum na kwotę minimum 50 złotych i wypełnią kupon konkursowy, będą mogli napisać list do Mikołaja opisujący ich wymarzony prezent gwiazdkowy oraz wskazujący upominki o łącznej wartości 1000 złotych, które chcieliby otrzymać od CH 3Stawy. Autorzy 30 najciekawszych odpowiedzi otrzymają w nagrodę prezenty wymienione na kuponie konkursowym!

Aby wziąć udział w konkursie i powalczyć o wymarzone prezenty świąteczne należy:
– zrobić zakupy w CH 3Stawy za kwotę minimum 50 złotych i zachować paragony;
– zarejestrować paragony u hostess na Stoisku Promocyjnym;
– wypełnić kupon konkursowy otrzymany od hostessy oraz napisać tekst konkursowy, udzielając odpowiedzi na pytanie „Dlaczego powinienem dostać mój wymarzony świąteczny prezent” a także wskazać prezenty (maksymalnie cztery) o łącznej wartości 1000 złotych, które można zakupić CH 3Stawy.

Spośród otrzymanych zgłoszeń zostanie nagrodzonych 30 najciekawszych tekstów konkursowych, a ich autorzy otrzymają wymarzone prezenty gwiazdkowe wskazane w kuponie konkursowym. Zwycięzcy konkursu zostaną  powiadomieni o wygranej telefonicznie 18 grudnia w godz. 11.00–14.00. Wielki finał i rozdanie nagród 19 grudnia o godz. 16.00.

„Przed nami gwiazdkowy konkurs, w którym w rolę Świętego Mikołaja wcieli się Centrum Handlowe 3Stawy i wręczy prezenty 30 mieszkańców Katowic i okolic, którzy najciekawiej opiszą, co chcieliby dostać w prezencie na Święta. Każdy ma szansę na wygraną, dlatego już dziś zapraszam wszystkich do udziału w naszej zabawie i życzę powodzenia!” – mówi Agnieszka Nizio, dyrektor Centrum Handlowego 3Stawy.

Regulamin konkursu „Mój wymarzony świąteczny prezent” jest dostępny na terenie Centrum Handlowego 3Stawy przy Stoisku Konkursowym i w siedzibie Organizatora.

zakupy-02122015