14 grudnia
Czas na świąteczne besos z Magdą Gessler w CH 3 Stawy!

Gotowi na spotkanie z Magdą Gessler? Gwiazda Kuchennych Rewolucji już w sobotę 14 grudnia pokaże na żywo jak wygląda mistrzowskie gotowanie w świątecznej odsłonie. Na wszystkich odwiedzających Centrum Handlowe 3 Stawy tego dnia czekają pokazy gotowania, degustacje, konkursy z nagrodami i spotkanie z gwiazdą programu.

Odwiedzający 3 Stawy poznają ciekawostki na temat świątecznych kulinariów i zobaczą na żywo jak Magda Gessler gotuje potrawy wybrane przez fanów w facebookowym głosowaniu. To będzie niepowtarzalna okazja, aby podpatrzeć Szefową kuchni w trakcie pracy oraz poznać jej sekretne sposoby na świąteczne potrawy. Oczywiście nie może się obejść bez degustacji, która zwieńczy każdy pokaz!

Będą też nagrody. Można je zdobyć np. biorąc udział w konkursie na Facebooku na najciekawszy przepis. Drugim sposobem będzie wykazanie się wiedzą kulinarną podczas imprezy.

A kto chciałby mieć wspólne zdjęcie z telewizyjną gwiazdą? Na zakończenie eventu Magda Gessler spotka się ze swoimi fanami!

Impreza rozpocznie się o godz. 14:00 i potrwa do 19:00.

Świąteczny flowerbox made by Magda Gessler

Od 14 grudnia zaczyna się też nowa akcja, w której aż do 18 grudnia będzie można otrzymać świąteczny flowerbox przy zakupach za min. 200 zł. Flowerbox czyli bukiet zamknięty w pudełku będzie bez wątpienia wyjątkowy – jego wygląd i przystrojenie wybierze sama Magda Gessler!