25-26
lutego
Darmowe porady dekoratora wnętrz w dniach 25 – 26 luty!

Chciałbyś odmienić swoje mieszkanie? Zastanawiasz się jak połączyć ze sobą kolory? Chcesz poznać najnowsze trendy w aranżacji wnętrz? A może pragniesz dowiedzieć się jak podkreślić indywidualny styl?

Jeśli tak, przyjdź do sklepu Flügger farby i skorzystaj z darmowych porad dekoratora wnętrz. Na wszystkich gości, w weekend 25- 26 lutego br., czekać będzie wiele atrakcji, a sklep stanie się miejscem wielu inspiracji!

Odwiedzający otrzymają profesjonalną poradę projektanta, w sprawach dotyczących aranżacji wnętrz. W każdym przypadku ekspert nie tylko wyjaśni, jak wydobyć indywidualny styl z każdego wnętrza, ale też wskaże modne dodatki.

Co należy zrobić by skorzystać z bezpłatnych porad?

  1. Zrób zdjęcie wybranego pomieszczenia lub zabierz ze sobą plan mieszkania.
  2. Przyjdź ze zdjęciem, planem lub z wymiarami pomieszczenia do sklepu, w dniach 25 – 26 lutego.
  3. Dekorator bezpłatnie zestawi dla Ciebie kolory i dobierze tapetę, a Ty w tym czasie napijesz się kawy.

Specjalnie na tę okazję, w sklepie zaprezentowane będą najnowsze kolory na 2017 rok! Na żywo będzie można zobaczyć, jak wyglądają wymalowane kolory, różne faktury i połączenia z uwzględnieniem aktualnych kolekcji tapet. Wśród inspiracji znajdą się również dodatki w kolorach miedzi i złota. Chętnych do konsultacji i nowinek aranżacyjnych nie brakuje.

Jeśli i Ty szukasz profesjonalnej opinii o tym, jak modnie i wygodnie urządzić się we własnym domu, przyjdź w dniach 25 – 26 lutego, do sklepów Flügger farby.

Godziny porad dekoratora:

  • sob. w godz. 9:00 – 18:00
  • ndz. 10:00 – 16 :00

Na uczestników akcji czekać będą vouchery zniżkowe.

W sieci sklepów Flügger farby znajdziesz wysokiej jakości produkty do wykończenia wnętrz: tj. farby do ścian, sufitów, na elewację, produkty dedykowane do ochrony drewna, masy szpachlowe czy narzędzia malarskie. Sklep posiada szeroki wybór tapet, o unikalnym i ponadczasowych wzornictwie. Zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta oraz profesjonalne doradztwo.