01 czerwca
Dzień dziecka w iście futbolowym stylu – Turniej piłkarski na konsolach

1 czerwca Centrum Handlowe 3 Stawy stanie się prawdziwą areną piłkarskich zmagań. Tego dnia, dla prawdziwych fanów piłki nożnej zorganizowany zostanie turniej piłkarski na konsolach Xbox One w godzinach od 14:30 do 19:00.

Udział w turnieju mogą wziąć osoby do 18 rok życia, które podczas zgłoszeń prześlą podpisaną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres roksana.mielczarek@prc.pl do 31 maja 2016 roku, do godziny 23:59. Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku wolnych miejsc będzie możliwość zgłoszenia swojego udziału w turnieju w Dniu Dziecka, 1 czerwca 2016 roku.

Do wygrania atrakcyjne nagrody:

  • Miejsce I: Konsola Xbox One
  • Miejsce II: Oryginalne słuchawki do Xbox One
  • Miejsce III: Oryginalna gra FIFA 16

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem turnieju: Regulamin Turnieju piłkarskiego

To jednak nie wszystko. Dzień dziecka w 3Stawach zacznie się bowiem już od godziny 11.00, kiedy to odbędą się pierwsze Bajkowe Derby Śląska. Piłkarze Górnika Zabrze i GKS-u Katowice wybiegną na murawę, jednak zamiast piłki będą podawać sobie książki z bajkami Jana Brzechwy i Izabeli Mikrut. Autora “Kaczki Dziwaczki” przedstawiać nie trzeba, natomiast Izabela Mikut to autorka 7 książek dla dzieci oraz “Opowiem Ci, mamo, co robią narzędzia”, która swoją premierę będzie miała w połowie czerwca. Mikrut specjalnie na I Bajkowe Derby Śląska napisze bajkę dla dzieci nawiązującą do wydarzenia!

Kibicować będą dzieci, które będą też surowymi sędziami. Nie będzie taryfy ulgowej, młodzi arbitrzy na koniec ocenią, która drużyna wygrała pierwsze Bajkowe Derby Śląska.