Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Empik Katowice

mpik Katowice to furtka do świata kultury. Znajdziesz tutaj wszystko, czego możesz potrzebować, gdy chcesz wypełnić sobie czas twórczością z najwyższej półki. Fundamentem oferty są książki zaliczające się do różnych gatunków literackich. Na miejscu znajdziesz propozycje z zakresu literatury faktu, poezji czy też prozy. 

Znaczną część asortymenty zajmują książki oferujące wiedzę z przeróżnych dziedzin. W ten sposób jesteś w stanie poszerzyć swoją świadomość w kontekście historii, ekonomii, zdrowia, sztuki, marketingu i wielu innych dziedzin. Ciekawym dopełnieniem oferty jest literatura zagraniczna. W ten sposób jesteś w stanie obcować z językiem obcym w oryginalnej formie. Czytanie takich pozycji stanowi doskonały sposób na szlifowanie swoich umiejętności.

 

Pokaż sklep na mapie


  No search results

  Zróżnicowana oferta literacka to jednak tylko początek długiej listy zalet, którą może pochwalić się Empik Katowice. Poza tym na półkach sklepowych znajdziesz prasę, wydania muzyczne, gry wideo, filmy na nośnikach, a nawet zabawki, urządzenia elektroniczne czy też kosmetyki. Słowem, możesz odhaczyć tutaj wiele pozycji z Twojej listy zakupów.

  Skorzystaj z potencjału Empik Katowice

  Ze względu na swoją różnorodność, Empik Katowice stanowi też idealny kierunek, gdy rozglądasz się za prezentem urodzinowym. Wystarczy szczątkowa wiedza o zainteresowaniach osoby, którą zamierzasz obdarować, by bez problemu znaleźć odpowiednią propozycję. Po wybraniu upominku masz do dyspozycji również opakowania prezentowe. W ten sposób zadbasz jeszcze o wyjątkową oprawę.

  Empik Katowice to nie tylko miejsce oferujące zakupy stacjonarne. Sklep możesz też potraktować jako punkt odbioru dla zamówień złożonych przez internet. Paczka będzie na Ciebie czekać, a Ty zaoszczędzisz na koszcie wysyłki.

  Gdzie jest Empik w galerii 3 Stawy?

  Empik Katowice może pochwalić się sporym asortymentem, dlatego sklep również jest niemały. Salon znajdziesz tuż obok oddziałów H&M, TEDi oraz RTV EURO AGD. Zakupy możesz zrobić od poniedziałku do soboty w godzinach od 19:00 do 21:00. W niedzielę sklep jest czynny od 9:00 do 20:00.