Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

eSmoking World Katowice

Wizyta w punkcie stacjonarnym eSmoking World to gratka dla wszystkich osób, które lubią „puścić dymka”. Sklep został stworzony z myślą o użytkownikach elektronicznych papierosów. W asortymencie można znaleźć szeroką gamę urządzeń oraz akcesoriów. Na szczególną uwagę zasługuje rozległa oferta liquidów. Wybór jest na tyle duży, że można nieprzerwanie eksperymentować w kolejnymi kompozycjami, a zarazem dostarczać sobie nowych doznań smakowych i aromatycznych. 

Świat e-papierosów ma do zaoferowania całą masę bodźców, a eSmoking World to doskonałe miejsce na rozpoczęcie bądź kontynuowanie swoich poszukiwań. Marka chwali się wysoką jakością swoich produktów. Jednocześnie cały czas stara się poszukiwać innowacyjnych rozwiązań, które będą jak najmniej szkodliwe. To szczególnie istotne z punktu widzenia palaczy, którzy nie chcą rezygnować z papierosów, ale jednak poszukują alternatyw dla klasycznego tytoniu.

 


    No search results

    Gdzie jest eSmoking World Katowice w galerii 3 Stawy?

    Punkt stacjonarny został usytuowany na środku alejki obok oddziału RTV EURO AGD i salonów operatorów sieci komórkowych. Sklep eSmoking World Katowice jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedzielę od 9:00 do 20:00. 

    Na miejscu czeka na Ciebie konsultant, który wskaże odpowiedni kierunek doświadczonym użytkownikom. Jednocześnie pracownik udzieli profesjonalnego wsparcia osobom, które dopiero zainteresowały się e-papierosami i poszukują sprawdzonych rozwiązań na dobry początek. Wystarczy nakreślić swoje oczekiwania, a z całą pewnością znajdzie się propozycja stworzona na miarę Twoich preferencji.