Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Express Katowice

Express – Katowice, Galeria 3 Stawy

Odwiedź Express Katowice w celu skorzystania z profesjonalnych usług szewskich. Punkt naprawy obuwia znajduje się pomiędzy stoiskami NC+ i e-Smoking World. Jeżeli potrzebujesz pomocy w zakresie dorabiania kluczy, wymiany baterii w zegarku, naprawy pilotów, grawerowania oraz projektowania pieczątek, w Express Katowice załatwisz wszystkie te sprawy. 

Szybko, sprawnie i rzetelnie – tak można opisać wizytę w punkcie Express Katowice. Jak sama nazwa wskazuje, większość problemów, z którymi się zgłaszasz, jest rozwiązywana na bieżąco – nie musisz nawet tracić czasu na czekanie. Fachowcy zajmą się twoją sprawą podczas gdy ty będziesz miał możliwość zrobienia zakupów w galerii handlowej 3 Stawy.

 


    No search results

    Ekspresowe usługi w punkcie Express w Galerii 3 Stawy

    Punkt Express Katowice oferuje także ekspresowe dorabianie kluczy. Dorobisz tam wszystkie rodzaje klucze, w tym także frezowane pionowe, patentowe i podklamkowe. Wyszkoleni profesjonaliści potrafią skopiować i zakodować klucze samochodowe z immobilizerem oraz klucze samochodowe z pilotem. W celu świadczenia najwyższej jakości usług punkt Express Katowice używa maszyny do dorabiania profili kluczy wielorowkowych Terminator. Należy jednak pamiętać, że do skopiowania klucza o wysokim stopniu zabezpieczenia należy najpierw okazać kartę kodową.

    Oferta punktu Express Katowice obejmuje również naprawę elektroniki w pilotach. Najczęstszą usterką jest awaria oraz późniejsza wymiana microswitcha bądź lutowanie blaszki. Fachowcy wymienią także obudowę pilota na nową, jeżeli jest uszkodzona i zużyta.