Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Itaka Katowice

Podróże stanowią jeden z najlepszych sposobów, by czerpać z życia pełnymi garściami. Każdy wyjazd to okres, w którym można się odprężyć i zapomnieć o codziennych troskach. Poza tym to świetna okazja do poszerzenia horyzontów. W końcu można poznawać inne kultury na wiele różnych sposobów, np. poprzez zwiedzanie zabytków albo próbowanie lokalnej kuchni.

ITAKA to jedno z najpopularniejszych biur podróży działających na terenie Polski. Każdego dnia w ofercie pojawiają się propozycje kolejnych wyjazdów do najbardziej malowniczych zakątków świata. Z tych możliwości skorzystały już tysiące klientów, którzy spędzili niezapomniane chwile w urokliwych miejscach i nie kryli satysfakcji po powrocie.


    No search results

    ITAKA Katowice - last minute i atrakcyjne oferty

    Wycieczki organizowane przez biuro podróży ITAKA Katowice mają szeroki wachlarz zalet. Przede wszystkim są zgodne z główną ideą stojącą za wakacjami. Nie musisz się o nic martwić. Raczysz się beztroską i błogim relaksem w wybranej formie. Biuro podróży zajmuje się wszystkimi formalnościami i kwestiami organizacyjnymi w Twoim imieniu. Masz zapewnione zakwaterowanie, transport, wyżywienie, atrakcje i wszystko czego potrzebujesz. W tej sytuacji pozostaje tylko chwytać promienie słońca, naładować baterie i cieszyć się chwilą.

    ITAKA Katowice oferuje wycieczki do miejsc rozsianych po całej kuli ziemskiej. Niesłabnącą popularnością cieszą się lokalizacje skupione wokół Morza Śródziemnego, a także kurorty nad Morzem Czarnym i Morzem Czerwonym. W tych miejscach obawy o pogodę schodzą na drugi plan. Jednocześnie na każdym kroku czekają na Ciebie interesujące doświadczenia związane z lokalną kulturą. W ofercie nie brakuje również propozycji pobytu w miejscach położonych na innych kontynentach. Dla osób spragnionych odkrywania Polski na nowo przygotowano również szereg wyjazdów na terenie naszego kraju.