Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Lodomania Katowice

W galerii handlowej 3 Stawy nie mogło zabraknąć miejsca stworzonego z myślą o miłośnikach zimnych deserów. Interesy zapalonych „lodożerców” reprezentuje tutaj Lodomania Katowice. To sieć lodziarni skupiona w południowej Polsce, a zwłaszcza w miastach położonych na terenie Górnego Śląska. Mieszkańcy innych części kraju mogą obejść się smakiem albo przyjechać i spróbować, bo zdecydowanie warto.

Absolutnym fundamentem są oczywiście lody gałkowe w wafelku. W tym przypadku masz do wyboru całą symfonię smaków. Pośród dostępnych wariantów występują kultowe pozycje takie jak czekolada, wanilia czy truskawka. Nie brakuje jednak bardziej wyszukanych smaków, których na próżno szukać w innych miejscach. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak tylko przystąpić do serii słodkich i orzeźwiających eksperymentów.

 

Pokaż sklep na mapie


    No search results

    Gdzie jest Lodomania Katowice w galerii 3 Stawy?

    Lodomania Katowice znajduje się na środku alejki w galerii handlowej 3 Stawy. W pobliżu możesz znaleźć Auchan, Yves Rocher oraz T-Mobile.

    Lodomania Katowice to miejsce, w którym przyrządzanie deserów urasta do rangi sztuki. W menu występuje szeroka gama fantazyjnych kompozycji, które zostały urozmaicone przy pomocy owoców, orzechów, sosów i szerokiej gamy innych dodatków.

    Do słodkości oczywiście idealnie pasuje kawa oraz herbata. W tej materii Lodomania Katowice niczym nie ustępuje nawet profesjonalnym kawiarniom. Klienci mogą raczyć się różnymi rodzajami aromatycznych napojów dobranych do ich osobistych preferencji. Co ciekawe, w ofercie pojawiają się też gorące akcenty. Przykładem są chrupiące gofry z dodatkami.