Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

4 maja otwieramy część sklepów

4 maja otwieramy część sklepów

W Centrum Handlowym 3 Stawy od 4 maja ponownie otwarta będzie część punktów handlowych. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 2 maja 2020 r. otwarte będą sklepy z wyłączeniem punktów rozrywkowych (siłownia), miejsc zabaw dla dzieci, stref gier i agentów turystycznych. W strefie gastronomicznej będzie możliwe kupowanie żywności wyłącznie na wynos i w ramach dostaw. Nie będą też funkcjonować salony fryzjerskie i świadczące usługi kosmetyczne na terenie galerii. Ograniczenia dotyczą również wysp handlowych.

W celu upewnienia się czy dany punkt jest otwarty prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny ze sklepem. Ich lista znajduje się w zakładce SKLEPY.

Szczególne wymagania dotyczą działalności wysp handlowych. Otwarte będą tylko te wyspy, które spełniają następujące warunki: lady lub stanowiska kasowe są oddzielone przesłonami z tworzywa sztucznego, obsługa zakrywa usta i nos za pomocą maski, maseczki lub przyłbicy oraz obsługuje klientów w rękawiczkach jednorazowych, dostęp do wewnętrznych stref wyspy handlowej ma wyłącznie jej obsługa, przy wyspie handlowej jest obsługiwana, w tym samym czasie, 1 osoba, zapewniają rękawiczki jednorazowe lub środki do dezynfekcji rąk.

Od 4 maja podczas zakupów obowiązują zasady bezpieczeństwa i higieny określone przez rząd. W związku z tym w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie osób przebywających na terenie Centrum Handlowego 3 Stawy prosimy o zastosowanie się do następujących zasad:

  • zachowania odległości przynajmniej 2 metrów pomiędzy klientami 
  • zasłaniania ust i nosa (maseczką lub innym materiałem)
  • noszenia w sklepach rękawiczek jednorazowych
  • przestrzegania zasad higieny w tym częstego mycia rąk i niedotykania dłońmi okolic twarzy zwłaszcza ust, nosa i oczu
  • unikania skupisk ludzi
  • zakazu spożywania jakichkolwiek posiłków i produktów w galerii
  • parkowania na co drugim miejscu, a w przypadku braku takiej możliwości o zachowanie dystansu przy wsiadaniu/wysiadaniu z pojazdów
  • zalecamy, aby liczba osób przebywająca w toaletach była jednorazowo o połowę mniejsza od liczby ubikacji.

 

Przypominamy również, że obowiązuje ograniczenie przebywania 1 osoby na 15m2 powierzchni handlowej.

W CH 3 Stawy można zakupić jednorazowe maseczki w Aptece Dr Max oraz w Lorens & Wiktor.