Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje

Letni vibe wisi w powietrzu – to znak, że wakacje zbliżają się wielkimi krokami! Planujecie w tym roku aktywny wypoczynek? Zadbajcie o to, aby był bezpieczny i już w najbliższy weekend 25-26 czerwca odwiedźcie 3 Stawy. Zaplanowaliśmy dla Was moc atrakcji!

Wakacje to czas zabawy i relaksu, na który wszyscy tak długo czekaliśmy! Zanim jednak wybierzecie się w wymarzoną podróż, nad jezioro lub w góry wpadnijcie do 3 Stawów w godz. 11:00-17:00 i sprawdźcie swoją wiedzę w zakresie pierwszej pomocy i nie tylko. Bezpieczne wakacje to podstawa!

Podczas eventu będziecie mogli m.in.:

  • spróbować swoich sił w zawodzie ratownika medycznego,
  • nauczyć   się   na   specjalnych   fantomach   i   z   wykorzystaniem   defibrylatora   AED   jak   prawidłowo przeprowadzić pierwszą pomoc,
  • dowiecie się jak prawidłowo skompletować apteczkę i w jaki sposób reagować w sytuacjach nagłego zagrożenia podczas wypoczynku, 
  • przeprowadzić analizę składu Waszego ciała,
  • wziąć udział w ekstremalnym przejeździe karetką dzięki okularom VR.

Ale to nie wszystko! Specjaliści podpowiedzą Wam także od czego zacząć przygodę z outdoorem, jak zaplanować wycieczkę i w jaki sposób dobrać właściwy sprzęt, aby wypoczynek był zawsze przyjemny i bezpieczny. Zapowiada się super weekend!