Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Bezpieczne zakupy – CH 3 Stawy z certyfikatem sanitarnym

Bezpieczne zakupy – CH 3 Stawy z certyfikatem sanitarnym

Badanie przeprowadzone przez firmę Bureau Veritas – światowego lidera certyfikacji, potwierdza, że Centrum Handlowe 3 Stawy w Katowicach spełnia najważniejsze wymogi sanitarne związane z walką z COVID-19. 3 Stawy znajdują się w gronie sześciu centrów handlowych zarządzanych przez Multi Poland, które otrzymały certyfikaty zgodności z wymaganiami prawnymi i wytycznymi władz sanitarnych – SafeGuard.

Centrum Handlowe 3 Stawy od początku pandemii dokłada starań by klienci podczas zakupów czuli się bezpiecznie. Każdego dnia podejmowane są działania, których celem jest chronienie wszystkich przebywających w galerii: klientów i pracowników. To m.in. zapewnienie dozowników z płynem dezynfekującym, dostęp do maseczek w automatach i u najemców, oznakowane pasaże, korytarze, windy i toalety, by ułatwić klientom stosowanie się do zasady dystansu społecznego, zwiększona częstotliwość dezynfekcji miejsc styku klientów z powierzchnią: w tym klamek, uchwytów, poręczy i wiele innych. Spełnianie wymogów sanitarnych w związku z COVID-19 potwierdza też badanie firmy Bureau Veritas.


Certyfikat bezpieczeństwa

Bezpośrednim zaświadczeniem o otrzymaniu certyfikatu SafeGuard są przede wszystkim rozmieszczone na wejściach do CH 3 Stawy specjalne plakietki które informują wszystkich Klientów, że miejsce to spełnia najwyższe standardy higieniczne, w tym, iż wybrane powierzchnie zostały przebadane pod kątem śladów koronawirusa z wynikiem negatywnym.
 

Bezpieczeństwo w centrum handlowym ma dziś fundamentalne znaczenie dla decyzji klienta o wizycie w nim. Dlatego naszym priorytetem jest zapewnienie klientom najwyższych standardów sanitarnych. - mówi Magdalena Gibney, dyrektor ds. operacyjnych Multi Poland, polskiego oddziału Multi Corporation.

Marta Prusak, dyrektor CH 3 Stawy dodaje: - Od początku pandemii czuwamy nad bezpieczeństwem naszych Klientów – to dla nas priorytet! Jako posiadacze certyfikatu SafeGuard przykładamy ogromną uwagę do komfortu zakupowego naszych Klientów co potwierdzają wprowadzone przez nas podwyższone standardy bezpieczeństwa i higieny.

Przeprowadzona kompleksowa ocena zgodności z wymaganiami sanitarnymi i prawnymi składała się z: przeglądu listy wymagań, wytycznych i dobrych praktyk sporządzonych przez Bureau Veritas, oceny procedur postępowania oraz poziomu ich wdrożenia przez Multi jako zarządzającego, niezależnego audytu, a także testów laboratoryjnych pod kątem obecności śladów koronawirusa.