Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Jesteśmy Mistrzami Dobrych Praktyk!

Jesteśmy Mistrzami Dobrych Praktyk!

Mamy to! Nasza akcja „3mamy z Kato” znalazła się w Katalogu Mistrzów Dobrych Praktyk XII edycji konkursu PRCH Retail Awards! W ramach projektu trwającego niemalże pół roku wsparliśmy Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, a dzięki współpracy z Urzędem Miasta Katowice dostarczyliśmy posiłki najbardziej potrzebującym mieszkańcom Katowic. To nasz wspólny sukces!

Kiedy świat opanowała pandemia koronawirusa centra handlowe musiały stanąć na wysokości zadania i zapewnić wszystkim odwiedzającym komfort zakupów na najwyższym poziomie. Centrum Handlowe 3 Stawy nie tylko wyszło naprzeciw potrzebom naszych Klientów, ale także lokalnej społeczności.

W ramach projektu „3mamy z Kato” zorganizowaliśmy dwie akcje. Pierwsza z nich była odpowiedzią na apel medyków i pacjentów Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach. W ciągu 26 dni zorganizowaliśmy 4 transporty przekazując ponad 2 tysiące artykułów spożywczych dla pracowników medycznych oraz środków higieny osobistej i chemii gospodarczej dla pacjentów. Z kolei dzięki współpracy z Urzędem Miasta Katowice dostarczyliśmy 1000 posiłków dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Katowic zakupionych u naszych restauratorów. Posiłki trafiły do podopiecznych 9 podmiotów podlegających MOPS-owi: Schroniska dla Bezdomnych Kobiet i jego filii, Noclegowni dla Osób Bezdomnych oraz 6 świetlic specjalistycznych.

Dziękujemy za Wasze wsparcie, razem możemy więcej!