Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Motocykle rodem z Hollywood po raz pierwszy na Śląsku!

Motocykle rodem z Hollywood po raz pierwszy na Śląsku!

Jedne zachwycają futurystyczną formą, inne przypominają bestie z zaświatów. Już 10 sierpnia, repliki motocykli pochodzących z największych produkcji filmowych, z piskiem opon wjadą do Centrum Handlowego 3 Stawy w Katowicach. Wystawa, która po raz pierwszy pojawi się na Śląsku potrwa do 24 sierpnia. Odwiedzający będą mogli podziwiać m.in. stalowy Moto-Terminator, ślizgacz z Gwiezdnych Wojen czy ultra soniczną maszynę z filmu Priest. To doskonała okazja, aby móc na własne oczy zobaczyć unikatowe modele, które już na zawsze wpisały się w historię kina.

Metal, który waży nawet ponad tonę i niesamowity kunszt metaloplastyka, który ręcznie wykuwał zdobienia. Międzynarodowa wystawa Motocykli Filmowych, to efekt ciężkiej pracy rzemieślniczej, która pozwoliła na stworzenie niesamowitych replik. Już od 10 sierpnia Centrum Handlowe 3 Stawy w Katowicach zamieni się w wielki plan zdjęciowy pełen wyjątkowych ekspozycji. Na wystawie pojawią się nie tylko seryjne modele hollywoodzkich motocykli, ale także ich futurystyczne wersje.

Uczta dla oka

Niektóre motocykle, podobnie jak samochody, stają się nieodłącznym elementem głównych bohaterów filmowych, których znamy z wielkich produkcji. Wraz z filmem stają się kultowymi modelami, które już na zawsze zapisują się na karcie historii kina. Takimi motocyklami są między innymi eksponaty, które pojawią się na wystawie w CH 3 Stawy. To między innymi słynny Harley Davidson Panhead z Ghost Ridera, futurystyczne Custom Bikes z filmu Mad Max, które zachwycają swoim unikatowym wyglądem, a także legendarny Triumph Speed Triple 955i Toma Cruise’a z Mission Imposible. To będzie prawdziwe święto dla wszystkich fanów motoryzacji i kina!