Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Oberiba w rabatce, warsztaty z Kicią Kocią i nagrody za zakupy!

Oberiba w rabatce, warsztaty z Kicią Kocią i nagrody za zakupy!

Prawdziwa wiosna wreszcie nadeszła. Z tej okazji, dla wszystkich fanów ogrodnictwa przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie! Oberiba w rabatce to moc atrakcji z poradami ekspertów ze sklepu Leroy Merlin, pokazową szklarnią i wyjątkowymi warsztatami dla najmłodszych. Poprowadzi je uwielbiana przez dzieci Kicia Kocia!

Mamy też nagrody: w ramach akcji każdy, kto dokona zakupów za min. 100 zł lub 250 zł zgłosi się do stoiska akcji, będzie mógł otrzymać sadzonki lub narzędzia ogrodnicze. Czekamy na Was 28-29 kwietnia od 11:00 do 19:00.

Wiosna to najbardziej czarujący czas, wraz z którym do życia budzi się otaczająca nas natura. To też odpowiedni moment na zadbanie o domowe grządki i balkonową roślinność. Jak to zrobić? Na te i wiele innych pytań z zakresu ogrodnictwa odpowiedzą eksperci ze sklepu Leroy Merlin.

Dla najmłodszych: warsztaty z Kicią Kocią!
Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych klientach. Dla dzieci przygotowaliśmy barwne stanowisko, które nadzorować będzie bajkowa bohaterka Kicia Kocia. Podczas warsztatów dotyczących sadzenia roślin dzieci będą mogły poznać ciekawostki na temat ekologii oraz nauczyć się ozdabiać doniczki.

Nagrody: w sam raz dla fanów ogrodnictwa!
W czasie trwania akcji, za dokonanie zakupów będziecie mieli możliwość odebrania w naszym punkcie sadzonek lub zestawu narzędzi ogrodniczych.

Jak zdobyć nagrody? Wystarczy:

  • Zrobić zakupy za minimum 100 zł (można połączyć ze sobą tylko dwa paragony - z Auchan na maksymalnie 50 zł). Do odbioru zestaw sadzonek (6 szt.)

lub

  • Zrobić zakupy za minimum 250 zł (można połączyć ze sobą tylko dwa paragony - z Auchan na maksymalnie 100 zł). Do odbioru zestaw narzędzi ogrodniczych.

 

Liczba nagród jest ograniczona, szczegółowy regulamin dostępny jest na stoisku organizatora.