Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Stawiamy na miłość!

Stawiamy na miłość!

Z okazji Walentynek mamy dla Was coś ekstra: karty podarunkowe i słodkie niespodzianki. Odwiedźcie Centrum Handlowe 3 Stawy w sobotę 12 lutego, zróbcie zdjęcie na ściance zakochanych i odbierzcie prezenty! Uwaga, w konkursie do wygrania są karty podarunkowe o wartości 200, 300 i 500 zł!

12 lutego na terenie centrum stanie niezwykła ścianka, na której każdy będzie mógł sfotografować się w walentynkowej scenografii. Wystarczy podejść do stoiska akcji i wybrać gadżety do zdjęcia. Resztę zostawcie nam :)

Pierwsze 10 osób w każdej godzinie poza niepowtarzalnymi zdjęciami zyska także Kartę Podarunkową* o wartości 30 zł do wykorzystania na terenie centrum, a pozostałe osoby/pary otrzymają słodkie niespodzianki.

Ścianka będzie dostępna w sobotę 12 lutego od 12:00 do 20:00.


Uwaga konkurs!

Uczestnicy zabawy mają szansę na udział w fotograficznym konkursie. Z pośród wszystkich zdjęć wyłonionych zostanie 10 najbardziej kreatywnych fotografii, z których konkursowa komisja wyłoni 3 zwycięzców atrakcyjnych nagród:

  • Pierwsze miejsce: 500 zł
  • Drugie miejsce: 300 zł
  • Trzecie miejsce: 200 zł

 

Konkursowe zdjęcia zostaną opublikowane na naszym profilu na Facebooku i staną do rywalizacji o nagrodę fanów w wysokości: 300 zł. Nagroda trafi do autorów zdjęcia z największą liczbą polubień.

*Regulamin oraz warunki korzystania z karty podarunkowej 3 Stawy.

https://3stawy.flex-e-card.pl/informacje/regulamin-oraz-warunki-korzystania-z-tej-strony-internetowej

** Liczba kart podarunkowych i słodkich niespodzianek jest ograniczona. Szczegóły i regulamin dostępny jest w punkcie obsługi akcji.