Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Zmiany w funkcjonowaniu CH 3Stawy

Zmiany w funkcjonowaniu CH 3Stawy

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 roku centra handlowe, w tym nasze Centrum Handlowe, ograniczają swoje funkcjonowanie do sklepów spożywczych, sklepów z artykułami kosmetycznymi, toaletowymi i środkami czystości, aptek, sklepów z prasą, punktów usługowych. Strefa gastronomiczna otwarta będzie wyłącznie w opcji na wynos.

Czasowe ograniczenie handlu w centrach i galeriach handlowych obowiązywać będzie od dnia 28 grudnia 2020 roku i potrwa co najmniej do 17 stycznia 2021 roku.

Ze względu na niestandardową sytuację, liczba i rodzaj otwartych punktów mogą ulegać zmianie. O wszelkich zmianach będziemy informowali Państwo na bieżąco. Ze względu na sytuację prosimy o wyrozumiałość. Mamy nadzieję, że już wkrótce powrócimy do codzienności.

Jednocześnie przypominamy, że mimo ograniczenia w funkcjonowaniu obiektu, utrzymane zostają procedury bieżącej dezynfekcji. Bez zmian pozostaje także kwestia godzin dla seniorów – od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 12:00 sklepy spożywcze, drogerie, apteki oraz poczta pozostają do dyspozycji tylko dla osób powyżej 60. roku życia.

Niezmiennie, bezpieczeństwo to dla nas podstawa!

O przywróceniu standardowego trybu funkcjonowania poinformujemy za pośrednictwem strony internetowej oraz kanałów social media.