Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Sensi Hemp Katowice

Konopie przez długi czas stanowiły temat tabu ze względu na psychoaktywne właściwości. Sprowadzenie tej rośliny tylko do jednej substancji byłoby jednak rażącym spłyceniem. Narracja odwróciła się za sprawą CBD, czyli innego czynnika, który ma wiele do zaoferowania. Specjaliści zwrócili uwagę zwłaszcza na korzystny wpływ przy redukowaniu stresu, a nawet wsparciu leczenia różnych jednostek chorobowych. W ten sposób konopie na stałe zagościły w przestrzeni publicznej.

Sensi Hemp to sieć sklepów specjalizujących się w sprzedaży produktów wykonanych z konopi włóknistych. Właściciele zwracają uwagę na wysoką jakość oraz różnorodność swojego asortymentu. Możliwości wyboru istotnie nie brakuje. Klienci mogą wypróbować CBD w różnych postaciach. Do dyspozycji jest susz, olejki, żywica, liquidy, kryształ, a także kosmetyki oraz artykuły spożywcze.

 

Pokaż sklep na mapie


    No search results

    W sklepie można również wyposażyć się w waporyzatory przeznaczone do inhalacji suszu. To znacznie zdrowsze niż spalanie, przy którym przecież wdychasz też dużo dymu. Dodatkowo ta metoda zapewnia większą wydajność i wymiar ekonomiczny. Sensi Hemp Katowice bierze też czynny udział w życiu społeczności miłośników konopi. Pasjonaci mogą zaopatrzyć się w tematyczne ubrania.

    Gdzie jest Sensi Hemp Katowice w galerii 3 Stawy?

    Sklep Sensi Hemp Katowice jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00. Punkt stacjonarny znajduje się w najdłuższej alejce centrum handlowego 3 Stawy. Po sąsiedzku można dostrzec Auchan i Vision Express. Zajmują one sporą powierzchnię, więc nietrudno odnaleźć właściwe miejsce.