Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Sephora Katowice

Sephora w Katowicach – Galeria 3 Stawy

Perfumeria Sephora (Katowice) to miejsce, w którym liczy się piękno. Zlokalizowana tuż obok Rossmana perfumeria Sephora oferuje twoje ulubione produkty do makijażu, pielęgnacji skóry, włosów i ciała oraz, oczywiście, perfumy. Wstąp do Sephory po swój ulubiony zapach, a czekają tam na ciebie również przydatne wskazówki dotyczące makijażu, które otrzymasz od wykwalifikowanych doradców kochających swoją pracę. W perfumerii Sephora znajdziesz zarówno nowe i ekskluzywne produkty od znanych producentów, jak i bogatą gamę przyjaznych dla portfela produktów z własnej kolekcji Sephora.

Dzięki przystąpieniu do klubu lojalnościowego Beauty Insider zyskasz dodatkowe punkty, które możesz następnie wykorzystać na zakupy w perfumerii.

 


  No search results

  Gdzie jest Sephora w Galerii 3 Stawy?

  Salon Sephora znajdziesz obok drogerii Rossmann w Galerii 3 Stawy. Perfumeria Sephora Katowice to wyjątkowe miejsce, które rozpoznasz dzięki charakterystycznemu oznakowaniu – białym i czarnym pasom. Będąc w perfumerii Sephora poczujesz na własnej skórze, czym jest prawdziwe piękno. Oferta Sephory nie ogranicza się wyłącznie do zachwycającej kolekcji perfum oraz kosmetyków do makijażu – na półkach znajdują się również produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała.

  Ciesz się z nowinek kosmetycznych, zabierz próbki produktów do przetestowania w domu oraz skorzystaj z pomocnych rad ekspertów. Pozwól, aby profesjonalnie dobrano ci podkład przy użyciu systemu Color Profile opracowanego na wyłączność z firmą PANTONE® – światowym ekspertem w świecie kolorów. 

  W trosce o rozwój swoich pracowników Sephora stale inwestuje w szkolenia eksperckie, by mieć pewność, że kadra dostarcza klientom usługi na najwyższym poziomie. Certyfikowany program szkoleniowy Sephora University pozwala na naukę od uznanych wizażystów oraz ekspertów uznanych międzynarodowych marek. 

  Wstąp do Sephory po swoją dawkę piękna. Luksusowe kosmetyki, które rozpieszczą twoje ciało, są na wyciągniecie ręki. Od produktów do pielęgnacji skóry, przez akcesoria do makijażu, aż do wyjątkowych zapachów – z perfumerii Sephora nie wyjdziesz z pustymi rękami!