Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Silesia Jeans Katowice

Silesia Jeans Katowice - postaw na denim w każdej postaci

Silesia Jeans to sklep z blisko 30-letnim doświadczeniem na rynku. Powstał jako wyraz miłości do własnego stylu oraz chęci przeniesienia “zachodniej” mody na polski rynek. W latach 90. jeansy były dla wielu osób symbolem wolności, dostatku oraz indywidualizmu. Obecnie w salonach można znaleźć spodnie doskonale znanych i renomowanych marek, które słyną z najwyższej jakości i ponadczasowych fasonów.

W ofercie Silesia Jeans w Katowicach dostępne są m.in. ubrania sygnowane logo Levi’s, Lee, Wrangler, Big Star, Tommy Jeans, Calvin Klein Jeans czy Pepe Jeans. Asortyment z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom kultowych oraz ekskluzywnych jeansów. Klienci mogą liczyć na ogromny wybór fasonów, kolorów i rozmiarów, dzięki czemu znalezienie wymarzonej pary nie powinno sprawiać trudności.

 

Pokaż sklep na mapie


    No search results

    Silesia Jeans w galerii 3Stawy

    Silesia Jeans jest zlokalizowany w centralnej części galerii 3Stawy w Katowicach, przy ul. Pułaskiego 60. Tuż obok znajduje się sklep z modą damską Tatuum, a naprzeciwko dobrze znane drogerie Rossmann oraz Sephora. Dzięki temu, odnalezienie punktu jest bardzo proste. Silesia Jeans zajmuje dość dużą powierzchnię, co przekłada się na komfort zakupów oraz spory wybór produktów. Odwiedzający mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze idealnych jeansów, niezależnie od sylwetki i wzrostu. Sklep jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, czyli zgodnie z czasem otwarcia galerii. W niedziele handlowe można z kolei robić zakupy od 9:00 do 20:00.