Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Świat GSM Katowice

Świat GSM – Katowice, Galeria 3 Stawy

Marka Świat GSM ma swoje korzenie w Polsce. Swoje usługi oferuje już od ponad 15 lat. W tym czasie z niepozornej i nieznanej nikomu firmy zdołała przeistoczyć się w jednego z liderów na rynku elektroniki użytkowej. W punktach Świat GSM kupisz dopasowane do każdego modelu etui, szkła ochronne, akcesoria do telefonów, np. ładowarki, a także same smartfony od znanych producentów. W zakupach z pewnością doradzi ci sprzedawca, dysponujący ponadprzeciętną wiedzą o branży GSM. Praktyka pokazuje, że zadowoleni klienci bardzo często wracają do punktów Świat GSM głównie dzięki profesjonalnej obsłudze, którą otrzymali od kompetentnych doradców.

W Świecie GSM dokonasz również naprawy smartfonów i innych małych urządzeń przenośnych.

 


    No search results

    Gdzie znajdziesz Świat GSM w Katowicach?

    Punkt Świat GSM Katowice znajduje się w Galerii 3 Stawy obok salonów Orange i In Medio. Doświadczeni serwisanci szybko zdiagnozują usterkę i zaproponują dalsze kroki. Współpraca Świata GSM z wybranymi dostawcami sieci pozwala zapewnić klientom najnowszą i zawsze aktualną ofertę produktów. 

    Motywem przewodnim, którym kieruje się firma, jest przede wszystkim profesjonalna ochrona telefonów. To właśnie ta zasada pozwoliła firmie obdarzać swoich klientów poczuciem zaufania i pewnością, że ich telefon jest w najlepszych rękach. Odwiedź punkt Świat GSM Katowice jeżeli potrzebujesz fachowej pomocy w naprawie smartfona lub chciałbyś kupić etui ochronne.