Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Tedi Katowice

Tedi – Katowice, Galeria 3 Stawy

Niemiecka sieć handlowa Tedi zadebiutowała w Polsce stosunkowo niedawno, jednak szybko zaskarbiła sobie sympatię klientów w całym kraju. Sklepy posiadają asortyment zbliżony do Pepco, lecz przede wszystkim stawiają na zabawki, artykuły artykuły gospodarstwa domowego, artykuły dla zwierząt, domowe i do dekoracji wnętrz, drobną elektronikę oraz kosmetyki.

Sieć Tedi powstała w 2004 roku i szybko rozwinęła sprzedaż na całą Europę. Obecnie posiada ponad 2000 sklepów, a najwięcej z nich w Niemczech i Austrii. Sklepy sieci Tedi można również spotkać na Słowacji, w Chorwacji, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii.

 

Pokaż sklep na mapie


  No search results

  Tedi Katowice to przyjazny rodzinie sklep z szerokim asortymentem. Oprócz artykułów codziennego użytku domowego znajdziesz tam także dekoracje na przyjęcia, bogaty dział DIY, drobne akcesoria elektryczne i elektroniczne, artykuły papiernicze, zabawki oraz produkty drogeryjne i kosmetyki.

  W sklepach Tedi łatwo natrafić także na oferty sezonowe oraz wyprzedaże. Priorytetem sieci jest oferowanie klientom szerokiego i zróżnicowanego asortymentu w konkurencyjnych cenach.

  Gdzie jest Tedi w Galerii 3 Stawy?

  Otwierając kolejne sklepy w całej Polsce Tedi udowadnia, że uczciwe ceny nie muszą stać w opozycji do doskonałej jakości, zrównoważonego rozwoju oraz zróżnicowanego asortymentu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej sieci, koniecznie odwiedź sklep Tedi Katowice w Galerii 3 Stawy. Znajdziesz go tuż obok salonów H&M oraz Empik.

  Sieć Tedi stale się rozwija i wciąż pozyskuje nowe lokalizacje – zarówno w Niemczech, jak i na rynkach zagranicznych. Dziś nad Wisłą z sukcesem funkcjonuje ponad 100 sklepów. Odwiedzają je miłośnicy majsterkowania oraz osoby poszukujące tanich i przydatnych przedmiotów do domu i ogrodu.

  W Tedi Katowice znajdziesz również niezbędne artykuły pierwszej potrzeby: kosmetyki, produkty drogeryjne i toaletowe, a także akcesoria samochodowe, książki, artykuły z zakresu wystroju wnętrz, akcesoria dla zwierząt, a nawet karmy. Tedi sprzedaje także środki czystości. W odróżnieniu od innych sieci, Tedi nie ma w ofercie odzieży.