Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

T-Mobile Katowice

W galerii handlowej 3 Stawy nie mogło zabraknąć salonu należącego do jednego z największych operatorów sieci komórkowej w Polsce. Oddział T-Mobile Katowice został przeznaczony do obsługi klientów indywidualnych. Jeżeli korzystasz już z usług tej firmy, możesz przyjść na miejsce, aby przedyskutować obecne warunki umowy. Konsultant z pewnością rzuci więcej światła na wszystkie ustalenia. Jednocześnie możesz też poprosić o zmodyfikowanie dotychczasowych warunków jeżeli w międzyczasie pojawiły się nowe potrzeby.

T-Mobile Katowice obsługuje również osoby, które dopiero rozważają przyłączenie do opisywanej sieci. W takiej sytuacji warto pamiętać, że sama wizyta nie jest jeszcze zobowiązująca. Można przyjść na miejsce i podyskutować o warunkach, a następnie na spokojnie przemyśleć wszystkie możliwości przed podjęciem decyzji. Rozmowa w cztery oczy może być efektywniejsza niż połączenie telefoniczne z konsultantem. Podczas bezpośredniego kontaktu atmosfera na pewno bardziej sprzyja szczegółowemu omówieniu wszystkich kwestii.

 


    No search results

    Oferta T-Mobile jest skoncentrowana wokół kilku głównych obszarów. Po pierwsze firma może dostarczyć klientowi dostęp do sieci komórkowej pozwalający na wykonywanie połączeń i wysyłanie SMS. Drugą gałęzią oferty jest internet. W tym przypadku występuje duża dowolność. Użytkownicy mogą wybrać pakiet dostosowany do swoich potrzeb. Poza tym w salonie T-Mobile Katowice można też zapoznać się z ofertą sprzętu elektronicznego, wśród którego znajdziesz między innymi smartfony, routery czy też smartwatche.

    Gdzie jest T-Mobile w galerii 3 Stawy?

    Podczas wizyty w centrum handlowym jesteś w stanie bardzo łatwo znaleźć salon przedstawionego operatora. W pobliżu znajdują się Yves Rocher, Studio Optyczne 44 oraz wielkopowierzchniowy Auchan. Charakterystyczny różowy szyld T-Mobile Katowice również powinien rzucać się w oczy. Oddział możesz odwiedzić od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00. W niedziele salon jest czynny od 9:00 do 20:00. Przy galerii masz do dyspozycji rozległy parking, który pomieści 1800 samochodów.