Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

U Rokosza Katowice

Tuż nad wejściem do lokalu znajduje się napis „do syta”. Idealnie wyraża on czego możesz spodziewać się po przekroczeniu progu. Tutaj na pewno nie będziesz narzekać na porcje o wielkości naparstka, które jedynie rozbudza Twój apetyt i pozostawia rozczarowanie. Restauracja U Rokosza Katowice to najlepsze możliwe miejsce, by zaspokoić głód. W tym miejscu sam decydujesz o tym jak duża będzie Twoja porcja. Wystarczy zabrać talerz i nałożyć sobie wszystko na co tylko masz ochotę. Później stawiasz całą kompozycję na wadze, płacisz za posiłek i możesz zabierać się za jedzenie.

Wybór jest na tyle duży, że każdy bez trudu znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dostępne składniki można zaliczyć do kilku podstawowych kategorii. Do dyspozycji masz mięsa, warzywa, zapiekane jedzenie, a także skrobiowe dodatki takie jak frytki czy ziemniaki. Największym atutem tego miejsca jest całkowita elastyczność przy komponowaniu swojego obiadu. Możesz inspirować się klasykami polskiej kuchni albo puścić wodze fantazji i poczęstować się wszystkim po trochu. Oczywiście nie brakuje też słodkości, które doskonale sprawdzą się jako deser po zakończonym posiłku.

 


    No search results

    Gdzie jest U Rokosza Katowice w galerii 3 Stawy?

    Restauracja U Rokosza Katowice znajduje się w zatoczce przeznaczonej na sekcję gastronomiczną. Po sąsiedzku ulokowano Greco oraz Mr.Hung’s. Galeria handlowa 3 Stawy jest usytuowana w pobliżu jednego z najpopularniejszych katowickich parków. Z kolei restauracja U Rokosza stanowi perfekcyjne miejsce na pożywny obiad po długim spacerze. Tuż obok znajduje się też autostrada A4, więc do opisywanego lokalu można też udać się podczas przerwy od jazdy.