Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Unikom GSM Katowice

Unikom GSM – Katowice, Galeria 3 Stawy

W Unikom GSM znajdziesz unikalny asortyment akcesoriów oraz niezwykle bogatą ofertę telefonów komórkowych. Daj się zaskoczyć najlepszymi ofertami cenowymi oraz wysoką jakością obsługi. Unikom GSM Katowice od lat współpracuje z największymi hurtowniami w Polsce i za granicą, dzięki czemu może zaoferować produkty w cenach znacznie korzystniejszych niż konkurencja. 

Wyspecjalizowany personel Unikom GSM Katowice posiada odpowiednie kwalifikacje oraz praktykę w sprzedaży i serwisowaniu smartfonów. Umiejętności te są wciąż podwyższane poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach branżowych. Te zabiegi przekładają się w konsekwencji na wysoki standard oferowanych usług oraz rzetelną i fachową pomoc w kwestii smartfonów.

 


    No search results

    Gdzie szukać salonu Unikom GSM w Galerii 3 Stawy?

    Obecne w najważniejszych miastach województwa Śląskiego punkty Unikom GSM wciąż się rozrastają, a nowe lokalizacje są regularnie dodawane do sieci sprzedażowej. Wstąp do Unikom GSM Katowice w Galerii 3 Stawy! Salon zlokalizowany jest tuż obok sklepów H&M, Kodak i Auchan. 

    Unikom GSM wprowadza jakość usług naprawy oraz sprzedaży smartfonów i akcesoriów na wyższy poziom. Oferta firmy skierowana jest zarówno do osób szukających produktów mieszczących się w domowym budżecie, jak i do bardziej wymagających klientów. Realizowanie nietypowych zamówień na produkty i usługi to zadania, które nie są obce wykwalifikowanym pracownikom Unikom GSM Katowice, dlatego jeżeli twój smartfon ma usterkę, chcesz kupić nowy telefon lub dobrać do swojego sprzętu odpowiednie akcesoria, wybór może być tylko jeden – zapraszamy do punktu sieci Unikom GSM w Galerii 3 Stawy!