Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

YES Katowice

YES Katowice - biżuteria w galerii 3Stawy

YES to jedna z najpopularniejszych w naszym kraju marek biżuterii, która jest obecna na rynku już od ponad 40 lat. Skupia się ona przede wszystkim na odkrywaniu naturalnego piękna, wykorzystaniu szlachetnych form oraz ponadczasowym blasku cennych kamieni. Każda kolejna kolekcja opowiada pewnego rodzaju historię związaną z kobietami oraz ich emocjami. Dzięki temu, wyroby wyróżniają się swoim własnym, niepowtarzalnym charakterem. Inne kolekcje odwołują się np. do natury, otaczającego nas świata oraz kosmosu.


YES w Katowicach to najlepsze miejsce dla wszystkich kobiet, które szukają czegoś więcej niż tylko pięknych dodatków. Biżuteria sygnowana logo marki wyraża także drzemiące w nas uczucia, zachęca do refleksji, marzeń, dążenia do osiągania kolejnych celów lub zatrzymania się w biegu. Odpowiednio dobrane akcesoria są w stanie podkreślić naszą osobowość oraz symbolizować najważniejsze dla nas wartości i idee.

 


    No search results

    Co jeszcze można znaleźć w ofercie jubilera?

    YES znajduje się we wschodniej części galerii 3Stawy w Katowicach, zlokalizowanej przy ul. Pułaskiego 60. Salon mieści się tuż obok sklepu z odzieżą damską Monnari oraz punktu Orange. Naprzeciwko znajduje się z kolei Apteka Dr Max. Jubiler jest otwarty w godzinach funkcjonowania galerii. Od poniedziałku do piątku jest czynny od 9:00 do 21:00, z kolei w niedziele niehandlowe od 9:00 do 20:00. Biżuteria YES odpowiada na potrzeby kobiet w różnym wieku i różne możliwości finansowe. W asortymencie znajdują się zarówno wyroby z żółtego, białego i różowego złota, srebra, srebra pozłacanego, platyny, tytanu oraz innych materiałów.


    Oferta YES w Katowicach obejmuje m.in. pierścionki, kolczyki, łańcuszki, zawieszki, naszyjniki, bransoletki, obrączki i broszki. Oprócz tego można liczyć na szeroki wybór pierścionków zaręczynowych i biżuterii ślubnej. W asortymencie dostępne są także produkty z segmentu premium, wyróżniające się najwyższą jakością i największą czystością diamentów. Inne kamienie szlachetne, które ozdabiają wyroby sygnowane logo polskiej marki to m.in. szafiry, szmaragdy, topazy, rubiny, perły i wiele innych.