Facebook Pixel Code
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Yves Rocher Katowice

Yves Rocher – Katowice, Galeria 3 Stawy

Wstąp do Yves Rocher Katowice w poszukiwaniu naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Sklep Yves Rocher znajduje się tuż obok salonu fryzjerskiego Jean Louis David. 

Ta przyjazna naturze firma wykorzystuje swoje ponad 60-letnie doświadczenie w pracy z kosmetykami pochodzenia roślinnego, aby dostarczać Państwu najwyższej jakości produkty bezpieczne zarówno dla naszego zdrowia, jak i dla środowiska naturalnego.

 


    No search results

    Gdzie jest Yves Rocher w Galerii 3 Stawy?

    Rośliny wykorzystywane do produkcji kosmetyków Yves Rocher zawsze pochodzą ze zrównoważonych upraw, a zawartą w nich naturalną moc odnowy z sukcesem wykorzystują najlepsi w swojej dziedzinie eksperci. To właśnie dzięki nim kosmetyki Yves Rocher tak doskonale podkreślają twoje naturalne piękno. 

    Odwiedź salon Yves Rocher – znajdziesz go naprzeciwko hipermarketu Auchan, tuż obok sklepu Jean Louis David w Galerii 3 Stawy w Katowicach. Zdecyduj się na zestaw naturalnych kosmetyków i zapachów dobranych do twoich indywidualnych preferencji. Niech naturalna moc pochodząca z roślin podkreśli twoje wyjątkowe piękno!