25-26
marca
Flügger zaprasza na darmowe porady dekoratora wnętrz.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami a wraz z nią wiosenne porządki! W naszych domach, mieszkaniach i ogrodach wyrzucamy zbędne rzeczy, zmieniamy kolory i odnawiamy wszystko, co się da!

Sklepy Flügger farby zapraszają na wiosenną aranżację wnętrz! W najbliższy weekend, w dniach 25-26 marca br., odbywać się będą w sklepach darmowe porady dekoratora wnętrz.

Jak przenieść wiosnę do naszych mieszkań? Eksperci podpowiedzą, co zrobić by odmienić mieszkanie i jakie wybrać dodatki. Wystarczy zmienić poduszki, zawiesić kolorowe zasłony, przemalować jedna ścianę a nasze wnętrze nabierze nowego charakteru!

Co należy zrobić by skorzystać z bezpłatnych porad?

  1. Zrób zdjęcie wybranego pomieszczenia lub zabierz ze sobą plan mieszkania.
  2. Przyjdź ze zdjęciem, planem lub z wymiarami pomieszczenia do wybranych sklepów, w dniach 25 – 26 marca.
  3. Dekorator bezpłatnie zestawi dla Ciebie kolory i dobierze tapetę, a Ty w tym czasie napijesz się kawy.

Specjalnie z tej okazji w sklepie zostanie przygotowana strefa inspiracji. Do dyspozycji odwiedzających będą próbki wymalowanych trend kolorów oraz tapet w najmodniejszych wzorach. Na żywo będzie można zestawiać kolory, wzory oraz różne faktury przy projektowaniu indywidualnych aranżacji wnętrz.

Jeśli i Ty szukasz inspiracji i chcesz się dowiedzieć jak zaprosić wiosnę do swojego mieszkania przyjdź w dniach 25 – 26 marca br., do sklepu Flügger farby w sob. w godz. od 9:00 do 18:00 i ndz. od 10:00 do 16 :00.

Na uczestników akcji czekać będą vouchery zniżkowe.

W sieci sklepów Flügger farby znajdziesz wysokiej jakości produkty do wykończenia wnętrz: tj. farby do ścian, sufitów, na elewację, produkty dedykowane do ochrony drewna, masy szpachlowe czy narzędzia malarskie. Sklep posiada szeroki wybór tapet, o unikalnym i ponadczasowych wzornictwie. Zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta oraz profesjonalne doradztwo.