30-31
sierpnia
„HEJKA TU LENKA”, czyli 9 letnia gwiazda YouTube’a w Katowicach

Każdy film Lenki, w sieci ogląda ponad milion dzieci, a jej kanał „Hejka tu Lenka” na YouTube ma prawie 830 tysięcy fanów. Ta jedna z najbardziej znanych youtuberek w Polsce, swoich widzów urzeka szczerością i autentycznością. Będzie się można o tym przekonać w Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach, które Lenka odwiedzi już 30-31 sierpnia (12:00-18:00). Podczas eventu dzieci będą mogły również zdobyć autograf Lenki lub wziąć udział w challenge’ach, konkursach i warsztatach tworzenia slime’ów. Dodatkowo za zrobienie zakupów w tych dniach w CH 3 Stawy będzie można otrzymać szkolne tyty.

Nie trzeba jej przedstawiać dzieciom, do których skierowany jest kanał Hejka tu Lenka. Z liczbą ponad 800 tys. subskrybentów Lenka wyprzedza popularnością m.in. Cezarego Pazurę, Tomasza Kammela czy Filipa Chajzera. Nic dziwnego, że CH 3 Stawy w Katowicach postanowiło przywitać nowy rok szkolny z 9-letnią gwiazdą. Lenka udzieli wywiadów, spotka się z fanami i będzie pozować do wspólnych zdjęć.

Back to school z Lenką, slime’ami i challengami

Najmłodsi nie odpuszczą rodzicom wizyty w 3Stawach , bo poza spotkaniem z młodą youtuberką będą mieli okazję własnoręcznie sporządzić oryginalne slime’y czyli w dosłownym tłumaczeniu… glutki tworzone z dostępnych w domu składników. Przepis na kolorową rozciągliwą masę, która od kilku lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, podadzą animatorzy, a CH 3 Stawy zapewni wszystkie potrzebne składniki. W dalszej części zabawy dzieci wezmą udział w konkursach, w których do wygrania będą zestawy SLIME DIY i WORKOPLECAKI True True Colors z oficjalnego sklepu Lenki. W galerii powstanie też specjalny basen ze slime’m, który będzie można przepłynąć pontonem. Lenka również przyłączy się do wspólnej zabawy Music Challenge, w którym widownia będzie nucić piosenkę a młoda gwiazda będzie zgadywać jej tytuł.

Tyta dla smyka

Dla wszystkich planujących zakupy w tych dniach 3 Stawy przygotowały jeszcze jedną niespodziankę. Ponieważ tematem przewodnim imprezy będzie powitanie roku szkolnego, każdy kto wyda w galerii co najmniej 200 zł otrzyma szkolną tytę dla swojego malucha. W zestawie znajdą się do wyboru: słodkości lub przybory szkolne. Warunkiem odebrania nagrody jest zebranie wymaganej kwoty na maksymalnie dwóch paragonach, z czego rachunek z Auchan nie może przekraczać 50 zł. Tytę będzie można odebrać w punkcie obsługi akcji „Tyta dla smyka”.