01-15
lipca
Hollywoodzcy giganci w Centrum Handlowym 3 Stawy

Początek lipca zapowiada się naprawdę gorąco. Centrum Handlowe 3 Stawy w Katowicach opanują postaci z najlepszych hollywoodzkich produkcji. Minionki, Avatar, Piraci z Karaibów, Obcy i wiele innych prawie 3 metrowych replik bohaterów filmowych, będzie można zobaczyć na wystawie „Wojownicy filmowi” od 1 do 15 lipca. To pierwsza ich wystawa w Polsce!

Przyjdź do CH 3 Stawy i zobacz swoich ulubieńców na żywo

To będzie naprawdę gorąca premiera. Po raz pierwszy w Polsce pojawią się unikatowe, ogromne figury wojowników z najbardziej znanych produkcji filmowych ostatnich lat. Od 1 do 15 lipca w Centrum Handlowym będzie można spotkać swoich ulubieńców z dużego ekranu. Predator, Terminator, a nawet Minionki zadowolą małych i dużych kinomaniaków.

Recyklingowa sztuka- czyli pierwsza taka wystawa w Polsce

Kilkanaście postaci, które od 1 do 15 lipca będą prezentowane w 3 Stawach zostały wykonane z metalowych odpadków. Blachy, części samochodowe, łańcuchy, a nawet elementy bojowych samolotów, zostały użyte do stworzenia tych ogromnych replik.
Postaci będą imponowały nie tylko wykonaniem i wielkością, ale również masą. Niektóre z figur ważą nawet 200 kg. Metale użyte do ich stworzenia są barwione w specjalny sposób dzięki czemu mienią się różnymi kolorami w świetle słonecznym i zachwycą każdego miłośnika sztuki i kina.