06-12
marca
„Jazda Po Nagrody” – Wyjątkowy tydzień w CH 3 Stawy!

Do zgarnięcia m.in. 10 stylowych rowerów miejskich!

Pierwsze dni marca przywitały nas nieśmiałymi promieniami słonecznymi. Jest to oczywiście zwiastun nadchodzącej wiosny. A czy może być lepszy prezent na cieplejsze dni niż… nowy rower typu City? Od 6 do 12 marca Centrum Handlowe 3 Stawy zaprasza na akcję „Jazda po Nagrody”, w której do wygrania jest aż 10 rowerów miejskich! Cały konkursowy tydzień to także okres wielu atrakcyjnych rabatów.

Konkurs „Jazda po nagrody”

Rowery typu City na przestrzeni ostatnich lat stały się prawdziwym hitem wielu europejskich miast. Stanowią doskonałą propozycję dla osób, które cenią sobie wygodę, a jednocześnie szyk i klasę. To, co wyróżnia je na tle innych modeli, to bez wątpienia nieprzeciętny wygląd. Jeden z dziesięciu rowerów typu City Rower 28 City Bike 3Nexus będzie można wygrać w naszym Centrum Handlowym! Wszystko w ramach konkursu „Jazda po nagrody”, który potrwa od 6 do 12 marca. Zasady Konkursu? Wystarczy zrobić zakupy za min. 50 zł na maksymalnie 2 paragonach (każdy paragon musi pochodzić z innego sklepu). Co ważne, akceptowane są paragony z bieżącego dnia Konkursu. Następnie dla wszystkich zainteresowanych czekać będzie kupon konkursowy z trzema prostymi pytaniami dotyczącymi jazdy na rowerach. Z poprawnie wypełnionych kuponów zostanie wybranych 10-ciu szczęśliwców. Regulamin dostępny jest w Punkcie Obsługi Akcji.

Tydzień pełen nagród i promocji

Konkurs „Jazda po nagrody” to nie jedyna atrakcja jaka czeka odwiedzających Centrum Handlowe 3 Stawy w dniach 6.03-12.03. Prócz zabaw z nagrodami, klienci będą mogli skorzystać z wielu atrakcyjnych rabatów. Promocyjny tydzień organizowany jest we współpracy z aplikacją Qpony.pl

jazdaponagrody_2032017