13 marca
W CH 3 Stawy komfortowo popracujesz i zrelaksujesz się dzięki nowej strefie

W CH 3 Stawy komfortowo popracujesz i zrelaksujesz się dzięki nowej strefie

Centrum Handlowe 3 Stawy od kilku miesięcy funkcjonuje w swojej nowej, odświeżonej odsłonie. Od kilku tygodni centrum oferuje także możliwość komfortowej pracy i wypoczynku w specjalnej Strefie do pracy i relaksu, która została stworzona w sąsiedztwie części restauracyjnej. W nowym miejscu skorzystamy z szybkiego wi-fi, dostępu do prądu, posurfujemy w internecie dzięki dwóm stacjonarnym tabletom oraz doładujemy każdy rodzaj telefonu. Strefa, to także idealne miejsce na krótką przerwę w zakupach lub spotkanie biznesowe.

Dogodna lokalizacja 3 Stawów oraz bliskość autostrady A4 powodują, że od lat centrum jest popularnym miejscem spotkań – głównie biznesowych, ale także z rodziną i przyjaciółmi. Nowe udogodnienie jest skierowane głównie do osób, które pracują ,,w trasie” i szukają optymalnych miejsc na spotkania z partnerami biznesowymi, kontrahentami i współpracownikami. Przybywa także z roku na rok osób, które wykonują pracę zdalnie. Nie każdy ma możliwość komfortowej pracy w domu, dlatego wiele osób szuka odpowiedniego miejsca m.in. w centrach handlowych, kawiarniach i biurach co-workingowych.

– Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym wszystkim grupom, a modernizacja stworzyła możliwość zaaranżowania komfortowego miejsca – podkreśla Agnieszka Nizio, dyrektor CH 3 Stawy. – Od samego początku istnienia centrum naturalnym krajobrazem w pasażu, są osoby pracujące przed laptopami w kawiarniach i restauracjach. Część z nich to stali klienci, których widujemy od lat w godzinach porannych i południowych. Wiedzieliśmy, że takie miejsce do pracy i spotkań jest bardzo potrzebne w tej części Katowic – mówi Agnieszka Nizio.

25 miejsc do pracy, czytania, relaksu….

Strefę do pracy i relaksu tworzą wygodne fotele, sofy i stoliki, przy których równocześnie może usiąść nawet 25 osób. W przerwie od zakupów lub pracy można ,,posurfować’’ w internecie na dwóch stacjonarnych tabletach, na których znajdziemy także kilka relaksujących gier. Nowe miejsce docenią także osoby, które lubią poczytać książkę lub gazetę w przerwie podczas zakupów.

Ważnym elementem strefy jest punkt ładowania, który daje możliwość podłączenia praktycznie wszystkich dostępnych na rynku telefonów i innych urządzeń mobilnych. Nie mogło także zabraknąć dostępu do szybkiego wi-fi oraz tradycyjnych gniazdek z prądem do podładowania laptopów.

– Klienci od momentu uruchomienia strefy bardzo chętnie korzystają z nowego miejsca i wszystkich dostępnych udogodnień – zauważa Agnieszka Nizio. – Zgodnie z przypuszczeniami głównie do pracy i spotkań. Nie brakuje także klientów, którzy podładowują telefon umilając sobie czas przeglądaniem internetu na jednym ze stacjonarnych tabletów.

Nowe miejsce dla dzieci

Równolegle z utworzeniem strefy do pracy i relaksu powstało nowe miejsce do zabawy dla dzieci. Nowa ,,bawialnia’’ jest skierowana m.in. do pociech rodziców, którzy chcą popracować lub poczytać, jednocześnie mając na oku swoje dziecko, które w tym czasie może miło spędzać czas.

– Główną atrakcją ,,kącika’’ dla dzieci jest stolik interaktywny, na którym można zagrać w 8 gier – m.in. memory, kolorowanie lub puzzle – informuje dyrektor CH 3 Stawy. – Gry mają charakter zarówno edukacyjny, jak i zręcznościowy. Najmłodsi mogą także pobujać się na specjalnych fotelikach. Jest także regał z tablicą magnetyczną, na której można rysować lub przyczepiać literki i cyferki – dodaje Agnieszka Nizio.

Dzieci bardzo entuzjastycznie podeszły do nowego miejsca w centrum i dla wielu rodzin zakupy obowiązkowo kończą się krótką wizytą w nowym miejscu do zabawy.

park-13032015-1

park-13032015-1

park-13032015-1