20 grudnia
03 stycznia
KONKURS – Święta w Twoim domu!

Może trochę kuje, ale podczas świąt staje się kolejnym członkiem naszych rodzin. Mowa oczywiście o choince. To właśnie z nią związany jest nasz świąteczny konkurs. Nie tylko z nią, bo czekamy na wasze wszystkie domowe dekoracje przewidziane na najbliższe dni.

Zasady są bardzo proste. Wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku na profilu 3Stawów www.facebook.pl/3stawy wyślecie nam zdjęcie Waszych świątecznych dekoracji. Czekamy na wasze zwariowane, choinkowe stylizacje. Pokażcie nam na zdjęciu jak przygotowaliście swoje drzewko i cały dom. Wygrywają dwa najciekawsze i najbardziej kreatywne świąteczne komentarze.

Spośród wszystkich zgłoszeń nasze jury wybierze dwa najfajniejsze zdjęcia. Laureaci otrzymają bon podarunkowy o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie Auchan (dostępny na terenie CH 3Stawy). Komentarze można zamieszczać do 3 stycznia 2017 roku, do godziny 23.59.

Wyniki konkursu „Święta w Twoim domu” zostaną ogłoszone 4 stycznia 2017 roku o godz. 20:00 na profilu Centrum Handlowego 3Stawy na Facebooku.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu: “ŚWIETA W TWOIM DOMU”

3 stawy formaty4