15-28
lutego
Konkurs – Twoja karnawałowa stylizacja!

Do końca lutego twa okres karnawałowy. Jest to czas wielu zabaw i imprez związanych ze świętowaniem Nowego Roku. Jest to także czas wystrzałowych kreacji i zabawnych strojów, które mają zaskoczyć współtowarzyszy. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs. Czekamy na Wasze wystrzałowe pomysły na stylizacje karnawałowe. Do wygrania są bony o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepie Reserved.

Wybieracie się na imprezę karnawałową lub macie po prostu głowę i szafę pełną pomysłów i inspiracji? To świetnie! Musicie koniecznie wziąć udział w naszym modowo-karnawałowym konkursie. Zasady są bardzo proste. Wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku na profilu 3Stawów www.facebook.pl/3stawy wyślecie nam zdjęcie lub opis (lub jedno i drugie) Waszych zwariowanych pomysłów na stylizację w duchu imprez karnawałowych. Pokażcie nam na zdjęciu lub w tekście jak widzielibyście męską lub damską kreację, która zachwyciłaby wszystkich. Czekamy!

Spośród wszystkich zgłoszeń nasze jury wybierze dwa komentarze uznane jako najbardziej pomysłowe i kreatywne. Laureaci otrzymają bon podarunkowy o wartości 150 zł do wykorzystania w salonie Reserved (dostępny na terenie CH 3Stawy). Komentarze można zamieszczać do końca tego miesiąca, tzn. 28 lutego 2017 roku, do godziny 23.59.
Wyniki konkursu „Twoja karnawałowa stylizacja!” zostaną ogłoszone 2 marca 2017 roku o godz. 20:00 na profilu Centrum Handlowego 3Stawy na Facebooku.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu: TUTAJ.

3stawy_karnawal_900x400_4