08-30
września
KUBENZ – zdecydowanie męski świat

Polska marka, która planuje narobić pozytywnego szumu na rodzimych wybiegach. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o marce Kubez, najwyższy czas odwiedzić ich salon. Wysoka jakość produktów, wieloletnie tradycje, dbałość o detale, wielka pasja. W rozmowie z Panią Natalią Magosz – Kierownikiem salonu Kubez w CH 3 Stawy w Katowicach – o pasji, marzeniach i historii mody.

Jaka jest historia marki KUBENZ?

Kubenz to firma rodzinna, można powiedzieć pokoleniowa. Powstała z inspiracji włoskim stylem i niemiecką jakością. W tym momencie jest zarządzana przez grono młodych i bardzo energicznych osób, które doskonale czują modę. Widać, że głównym celem trzonu zarządzającego jest rozwój marki i tworzenie nowoczesnych trendów. Myślę, że dzięki temu stajemy się coraz bardziej rozpoznawalni na polskim rynku i stawiamy czoła wszelkim wyzwaniom naszej konkurencji.

Dla jakich mężczyzn są przeznaczone Wasze produkty?

Odzież, którą projektujemy i szyjemy, tworzona jest z myślą o mężczyznach ceniących sobie jakość i wygodę w codziennym użytkowaniu. Jest to odzież wizytowa i codzienna. Wydaje mi się, że nasz klient to młody przedsiębiorca, doświadczony businessman ale również rozwijający swoje umiejętności student. Wszyscy Ci mężczyźni z pewnością docenią oferowane modne fasony, najwyższej jakości tkaniny i ponadczasowe wzornictwo.

Co charakteryzuje Wasze kolekcje?

Jak już wcześniej wspomniałam, nasza klientela jest wielopokoleniowa. Nie możemy się więc ograniczać do produktów dla dojrzałych mężczyzn. Staramy się mieć w swojej ofercie zarówno pozycje będące przykładami stylu klasycznego, jak i bardziej casualowe, czy nawet sportowe produkty. W naszej ofercie można znaleźć: klasyczne garnitury i marynarki, sportowe koszule, swetry, kurtki, ale również akcesoria, np. paski, krawaty, czy poszetki. Wydaje mi się, że nie ma mężczyzny, który wyszedłby z naszego sklepu bez niczego. Wiem także, że dla wielu osób, ceny które proponujemy są wyjątkowo atrakcyjne, mając na uwadze jakość sprzedawanego asortymentu.

Co wyróżnia markę Kubenz na tle innych oferujących podobny asortyment?

To co nas wyróżnia i z czego jesteśmy bardzo dumni to fakt, że jesteśmy polską marką. Swoją siedzibę mamy w Ełku, oczywiście posiadamy własne szwalnie. Dzięki temu sami doskonale wiemy, co sprzedajemy. Dbamy aby produkty były wytwarzane z naturalnych włókien. Jestem przekonana, że naszym atutem są także garnitury pochodzące z wełny słynnego włoskiego producenta Vitale Barberis Cononico.

Jakie znaczenie ma dla marki Kubez historia mody?

Niewątpliwie jest dla nas inspiracją. Trudno nie czerpać z takiej skarbnicy, z doświadczeń wielkich projektantów. Moda się stale zmienia, ale jej fundamenty pozostają niezmienne. Męski garnitur już od wielu lat jest pewnym symbolem męskości. Mimo, że co jakiś czas zmienia się fason, który jest obecnie najmodniejszy, to nadal jest garnitur. Krawat, poszetka, muszka, szelki – te elementy w swoich różnych postaciach także co jakiś czas wracają do łask. My kochamy tę zabawę, uwielbiamy spełniać oczekiwania naszych klientów, chcemy aby i oni razem z nami cieszyli się modą.

Czy mają Państwo obecnie jakieś promocje w salonie Kubenz w CH 3 Stawy?

Oczywiście, że tak. W zasadzie mogę zaoferować dwie takie promocje. Trwa wyprzedaż kolekcji letniej – do wyczerpania zapasów, w ramach której przy zakupie trzech przecenionych produktów, najtańszy jest gratis. Można także zdobyć voucher wysokości 300 zł, przy zakupie asortymentu za minimum 1000 zł.  Liczba voucherów ograniczona. Po więcej szczegółów i na zakupy zapraszam do naszego salonu.

kubenz_800