12-28
maja
Latanie za kupowanie!

Wygrywaj podróże w najnowszej loterii Centrum Handlowego 3Stawy

Lubicie podróże? W dniach 12-28 maja Centrum Handlowe 3Stawy zamieni się w punkt odpraw lotniczych, w którym hostessy w strojach stewardess będą zapraszać do udziału w odlotowej loterii „Latanie za kupowanie”. Klienci, którzy czasie trwania zabawy zrobią zakupy za minimum 50 złotych, będą mogli powalczyć o bilety lotnicze do europejskich miast oraz kartę podarunkową o wartości 5 000 zł.

Loteria „Latanie za kupowanie” ma na celu nagrodzenie Klientów dokonujących zakupów w CH 3Stawy. Aby mieć szansę na atrakcyjne nagrody, wystarczy w dniach 12-28 maja zrobić zakupy na kwotę minimalną 50 złotych na terenie galerii, a następnie na podstawie dowodu zakupu odebrać kupon od sprzedawcy lub hostessy w symbolicznym „punkcie odpraw”. Uczestnik loterii może otrzymać aż 10 kuponów na jeden dowód zakupu. Po otrzymaniu kuponów należy je wypełnić, a następnie zeskanować w jednym z dwóch standów multimedialnych zlokalizowanych na terenie CH 3Stawy i tym samym sprawdzić, czy uprawniają do odbioru nagród natychmiastowych. W puli nagród są m.in. bilety lotnicze do Paryża, Londynu, Barcelony czy Rzymu, a także kosmetyki pomocne w podróży oraz inne gadżety turystyczne.

Nagrodą główną w akcji jest karta podarunkowa o wartości 5 000 zł. Klienci, którzy chcą o nią powalczyć muszą jedynie wrzucić prawidłowo wypełniony kupon loteryjny do urny, która znajduje się przy Punkcie Obsługi Loterii a następnie oczekiwać telefonu z informacją o wygranej.

Regulamin loterii dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz w Punkcie Obsługi Loterii.

latanie_za_kupowanie_10052017