02-03
grudnia
Manufaktura Łakoci i wyścig po nagrody w saniach Mikołaja!

Święta tuż tuż. Dlatego już w najbliższy weekend w Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach działać będzie Manufaktura Świątecznych Łakoci pełna karmelu, waty cukrowej i lizaków. W niej każdy będzie mógł się przenieść w dziecięcy świat i stworzyć własne słodycze pod okiem Elfów. Pojawią się też niezwykłe sanie. Niezwykłe, bo zamiast stadka reniferów będą napędzane… energią nóg! Jednak św. Mikołaj ma ręce pełne roboty i trzeba mu pomóc. Dlatego do 10 grudnia można spróbować swoich sił rozpalając przy okazji lampki na choinkach i wygrać karty podarunkowe na świąteczne zakupy oraz nagrody rzeczowe.

Św. Mikołaj, Elfy i łakocie

Już w najbliższy weekend 2-3 grudnia w świąteczny nastrój pomoże wprowadzić mikołajkowa akcja w Centrum Handlowym 3 Stawy. Wszystko za sprawą, a jakże, elfów, Św. Mikołaja i Manufaktury Świątecznych Łakoci. To właśnie w niej będzie można stworzyć swoje własne smakołyki! Podczas pokazów na żywo dzieci dowiedzą się: z czego powstaje cukier, jak tworzy się karmel, jak wygląda obróbka gorącej masy oraz z czego powstają naturalne barwniki użyte do robienia lizaków. Jednak największą atrakcją będzie bez wątpienia możliwość zrobienia własnego lizaka. Nie może też zabraknąć waty cukrowej, którą rozdawać będzie Elf, wesoły pomocnik Św. Mikołaja.

Pomóż Św. Mikołajowi rozpalić choinkowe lampki i zdobądź świąteczne prezenty!

Wraz z Manufakturą Świątecznych Łakoci w najbliższy weekend pojawią się sanie św. Mikołaja. Za ich sprawą do 10 grudnia potrwa akcja, w której będzie można wygrać bony na zakupy i prezenty. Jak je zdobyć? Zasady są proste, choć trzeba się trochę wysilić, bo zadaniem jest rozpalenie lampek na choinkach za pomocą rowerka napędzającego… sanie! Choinki będą 3, każda w innym kolorze, symbolizującym 3 poziomy zabawy.

Uczestnicy za każde wydane 50 zł (i wielokrotność tej kwoty) otrzymują 5 sekund na to by spróbować swoich sił w saniach Św. Mikołaja oraz rozpalić jak najwięcej lampek na choince.

  • 1 paragon to maksymalnie 30 sekund zabawy
  • „Reszty” z paragonu nie można przenieść na inną próbę
  • Można sumować maksymalnie 3 paragony
  • Laureatem nagrody można zostać tylko raz. Liczba nagród w danym dniu i godzinie jest ograniczona

W przerwie pomiędzy warsztatami będzie rozdawana wata cukrowa. Zabawa trwa od 11:00 do 19:00.

odpalswieta_30112017_mini