06 grudnia
Masza i Niedźwiedź w dniu św. Mikołaja w CH 3 Stawy!

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z pełną pomysłów Maszą i jej cierpliwym opiekunem Niedźwiedziem – bohaterami popularnego rosyjskiego serialu animowanego dla dzieci. Ich przygody śledzą dzieci z niemal 100 krajów na całym świecie! A już 6 grudnia Maszę i Niedźwiedzia będzie można zobaczyć na żywo w Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach.

Masza jest niesforną ale i roześmianą dziewczynką, która razem ze swoim przyjacielem Niedźwiedziem każdego dnia przeżywa wiele niezapomnianych przygód.

Energiczna bohaterka ma wiele pomysłów na zabawę, przez które często pakuje się w tarapaty. W takich chwilach zawsze może liczyć na swojego przyjaciela, poczciwego Misia, który wyciąga ją z wielu opresji.

W programie spotkania w CH 3 Stawy znajdują się m.in.:

1. Podwórko Maszy i Niedźwiedzia – tematyczne animacje, gry i zabawy z upominkami dla dzieci. Nauka tańca, piosenek i dobrych zachowań. Animacje są przeplatane muzyką.

2. Złap motylki – stanowisko sprawnościowe. Dzieci będą próbowały swoich sił w łapaniu za pomocą siatki motylków, które siedzą na krzaczkach.

4. Cyrkowe sztuczki Tygrysa – Sprawdź swój refleks i zmierz go za pomocą specjalnego urządzenia.

5. Herbata z Samowaru – stanowisko z degustacją herbatki. Usiądź w lesie Niedźwiedzia i napij się aromatycznego napoju.

6. Strefa Foto – Zdjęcia z Maszą i Niedźwiedziem! Wykonaj pamiątkową fotografię.